خانهاخبار
تصاویر تاشو‌های سامسونگ خبر از تغییرات جزئی طراحی می‌دهند

تصاویر تاشو‌های سامسونگ خبر از تغییرات جزئی طراحی می‌دهند

به تازگی تصاویری از ماکت‌های گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ فاش شده که طراحی آن‌ها را نشان می‌دهند. 

۱ تیر ۱۴۰۳

هرچه به زمان برگزاری دومین رویداد آنپکد سال ۲۰۲۴ میلادی نزدیک‌تر می‌شویم، شایعات بیشتری پیرامون نسل جدید گوشی‌های تاشو سامسونگ یعنی گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ منتشر می‌شوند. 

حالا براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، وبسایت خبری 9to5Google به تصاویری از ماکت‌ها و نمونه‌های اولیه دو گوشی تاشو سامسونگ دست پیدا کرده که طراحی آن‌ها را نشان می‌دهند. این تصاویر تایید می‌کنند که نباید منتظر تغییر طراحی بزرگی برای گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ باشیم. 

تصویر ماکت گلکسی زد فولد ۶

ماکت گلکسی زد فولد ۶ نشان می‌دهد که طراحی گلکسی زد فولد ۶ را می‌توان نسخه بهبودیافته طراحی گلکسی زد فولد ۵ دانست. 

در حالی که گزارش‌های قبلی ادعا کرده‌ بودند نمایشگر کاور پرچمدار تاشو سامسونگ اندکی عریض‌تر خواهد شد، به نظر می‌رسد نسبت تصویر دو نمایشگر گلکسی زد فولد ۶ تغییر خاصی نخواهد داشت. از سوی دیگر، ظاهراً تاخوردگی نمایشگر داخلی گلکسی زد فولد ۶ نیز با بهبود مهمی همراه نخواهد شد. 

پنل پشتی گلکسی زد فولد ۶
فریم تخت گلکسی زد فولد ۶

همانطور که انتظار می‌رفت، گوشه‌های گلکسی زد فولد ۶ تیزتر خواهد شد و فریم آن نیز به طور کامل تخت خواهد بود. علی‌رغم این تغییرات ظاهری، دیگر جزئیات طراحی پرچمدار تاشو سامسونگ از جمله ماژول دوربین و چینش دکمه مشابه گلکسی زد فولد ۵ است. 

به مانند مدل فولد، گلکسی زد فلیپ ۶ نیز با تغییرات ظاهری مهمی همراه نخواهد شد و همچنان با دوربین دوگانه و فریم تخت عرضه می‌شود. البته دوربین‌های این گوشی برآمدگی بیشتری دارند که خبر از بهبود سنسورهای آن می‌دهد. به علاوه، تاخوردگی نمایشگر داخلی در گلکسی زد فلیپ ۶ دیده می‌شود و به نظر می‌رسد سامسونگ امسال نیز فکری برای حل این مسئله نکرده است.

نمایشگر داخلی گلکسی زد فلیپ ۶
پنل پشتی گلکسی زد فلیپ ۶

در نهایت باید اشاره کرد که رویداد آنپکد سامسونگ احتمالاً در تاریخ ۱۰ ژوئیه مصادف با ۲۰ تیر برگزار می‌شود. جدا از گوشی‌های تاشو، در رویداد موردانتظار غول فناوری کره شاهد رونمایی از گلکسی واچ ۷، گلکسی واچ اولترا و سری گلکسی بادز ۳ خواهیم بود. 

برچسب‌ها:جدیدترین‌ اخبار

oneplus-pad-gsm-ir
تبلت جدید وان پلاس با قیمت بالاتری عرضه خواهد شد

افشاگری شناخته‌شده به تازگی جزئیات قیمتی تبلت وان پلاس پد ۲ را در اختیار کاربران قرار داده است.

بیشتر بخوانید
realme-13-pro-gsm-ir
تاریخ رونمایی از سری ریلمی ۱۳ پرو تایید شد

گوشی‌های جدید ریلمی در تاریخ ۳۰ ژوئیه مصادف با ۹ مرداد معرفی خواهند شد.

بیشتر بخوانید
آیا اپل سرانجام از شر شرکت ماسیمو و مالک ایرانی آن خلاص خواهد شد؟!

سال ۲۰۲۲ بود که شک بزرگی به اپل وارد شد. شرکت Masimo ادعا کرد که اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا نسل دوم حق ثبت اختراع آن را نقض کرده‌اند و در نهایت منجر به حذف ویژگی سنجش اکسیژن خون در این محصولات تاکنون شد. حالا اپل در صدد است که این مشکل را برای اپل واچ‌های خود حل کند.

بیشتر بخوانید