خانهاخبار
فعال‌سازی بسته اینترنت رایگان ایرانسل ویژه انتخابات

فعال‌سازی بسته اینترنت رایگان ایرانسل ویژه انتخابات

بسته اینترنت رایگان ۲۰ گیگابایتی هدیه وزارت ارتباطات، برای استفاده در سکوهای منتخب داخلی همزمان با تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، برای مشترکان ایرانسلی در دسترس قرار گرفت.

۲۶ خرداد ۱۴۰۳
irancell-offer-elections-02.jpg

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پیرو ابلاغ تخصیص بسته رایگان اینترنت با حجم ۲۰ گیگابایت از سوی وزارت ارتباطات و فناوری‌اطلاعات به مشترکان تمام اپراتورها، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، امکان فعال‌سازی این بسته را برای مشترکان خود فراهم کرد.

این بسته اینترنت رایگان با حجم ۲۰ گیگابایت، به منظور استفاده مشترکان در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ و برای استفاده در سکوهای منتخب داخلی اعلامی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شامل اپلیکیشن‌های لنز، ایتا، روبیکا، تلوبیون، ویراستی، سروش، گپ، آی‌گپ و بله در نظر گرفته شده است و با مدت یک ماه از شروع فعال‌سازی، قابل استفاده است.

مشترکان ایرانسل می‌توانند این بسته هدیه ۲۰ گیگابایتی را با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۵* فعال کنند و برای استفاده در اپلیکیشن‌های اعلام شده، از آن بهره‌مند شوند. این بسته برای هر مشترک، تنها یک بار و پس از دریافت پیامک تأیید فعال‌سازی بسته، قابل استفاده است.

پس از فعال‌سازی این بسته، در صورت استفاده مشترک از اپلیکیشن‌های فوق، حجم بسته ویژه انتخابات مصرف می‌شود و در صورت استفاده وی از سایر پلتفرم‌ها و وب‌سایت‌ها، حجم بسته قبلی مشترک مصرف می‌شود.

جزئیات مربوط به مقدار باقی‌مانده از حجم این بسته، در سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من قابل مشاهده است.جدیدترین‌ اخبار

Xiaomi-band-9-gsm-ir
شیائومی بند ۴ معرفی شد؛ بدنه فلزی و عمر باتری بالا

دستبند هوشمند شیائومی با بدنه فلزی همراه شده و حالا عملکرد بهتری در پایش ضربان قلب کاربر دارد. 

بیشتر بخوانید
شیائومی بادز ۵ با قابلیت حذف نویز فعال معرفی شد

شیائومی به تازگی از هدفون جدیدی به نام بادز ۵ رونمایی کرده که از درایورهای ۱۱ میلی‌متری و قابلیت حذف نویز فعال بهره می‌برد.

بیشتر بخوانید
Xiaomi-watch-s4-sport-gsm-ir
ساعت شیائومی Watch S4 Sport با بدنه تیتانیومی رسماً معرفی شد

پوشیدنی جدید شیائومی که برای ورزشکاران طراحی شده از نمایشگر اولد ۱٫۴۳ اینچی و باتری حجیم ۵۸۶ میلی‌آمپرساعتی بهره می‌برد. 

بیشتر بخوانید