خانهاخبار
نسخه جهانی میکس فلیپ شیائومی در راه است

نسخه جهانی میکس فلیپ شیائومی در راه است

شیائومی در حال آماده‌شدن برای عرضه جهانی گوشی تاشوی جدید خود به نام میکس فلیپ است. 
 

۲۳ خرداد ۱۴۰۳

شیائومی در حال آماده سازی برای عرضه جهانی گوشی تاشوی جدید خود به نام میکس فلیپ است. این شرکت پیش از این با سری میکس‌فولد وارد عرصه گوشی‌های تاشو شده بود. اما آن دستگاه‌ها که به شکل کتاب باز می‌شدند، تنها در چین عرضه شدند.

با این حال، به نظر می‌رسد شیائومی اولین گوشی تاشوی صدفی خود را برای عرضه جهانی در نظر گرفته است. مدرکی برای این عرضه جهانی با رویت شدن میکس فلیپ در وب‌سایت سازمان تنظیم مقررات تایلند (NBTC) به دست آمده است.

گواهینامه NBTC شماره مدل گوشی را 2405CPX3DG نشان می‌دهد و به طور واضح آن را به عنوان شیائومی میکس فلیپ معرفی می‌کند. از آنجا که برای عرضه دستگاه‌ها در بازار تایلند، اخذ گواهینامه NBTC ضروری است، این موضوع نشان می‌دهد که عرضه میکس فلیپ محدود به چین نخواهد بود.

علاوه بر این، به نظر می‌رسد تایلند نسخه جهانی این گوشی صدفی را دریافت کند، چرا که حرف آخر مدل با حرف «G» به پایان می‌رسد که نشانگر یک نسخه جهانی است. اخیراً این دستگاه در وبسایت تأییدیه IMDA سنگاپور نیز دیده شده است.

گواهینامه NBTC گوشی تاشو میکس فلیپ

ممکن است شیائومی میکس فلیپ همانطور که ماه گذشته در لیست پایگاه داده IMEI انجمن GSMA فاش شد، از قابلیت اتصال ماهواره‌ای نیز پشتیبانی کند.

در مورد زمان عرضه، هیچ تاریخ مشخصی برای عرضه شیائومی میکس فلیپ ذکر نشده است. اما ممکن است قبل از سری شیائومی ۱۵ که شایعات از عرضه آن در اکتبر حکایت دارد، به بازار عرضه شود. بنابراین، عرضه در ماه آگوست یا سپتامبر محتمل به نظر می‌رسد.

برچسب‌ها:جدیدترین‌ اخبار

تاریخ عرضه ناتینگ فون (2a) پلاس به طور رسمی تایید شد

هرچند که فعلا نمی‌دانیم پسوند پلاس چرا به نام میان رده نسبتا جدید ناتینگ اضافه شده، اما می‌توان حدس‌هایی در مورد آن زد.

بیشتر بخوانید
HMD-Skyline-gsm-ir
گوشی HMD اسکای‌لاین با قابلیت تعمیر‌پذیری آسان معرفی شد

میان‌رده جدید برند HMD به نمایشگر اولد، تراشه اسنپدراگون 7s نسل دو و دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی مجهز است. 

بیشتر بخوانید
Xiaomi-mix-flip-gsm-ir
شیائومی میکس فلیپ به نمایشگر کاور ۴٫۰۱ اینچی مجهز خواهد بود

شیائومی به تازگی تیزرهای جدیدی از نخستین گوشی تاشو فلیپ خود را به اشتراک گذاشته که بخشی از مشخصات فنی این دستگاه را تایید می‌کنند.

بیشتر بخوانید