خانهاخبار
گوشی تاشو موردانتظار آنر در نخستین تصویر واقعی دیده شد

گوشی تاشو موردانتظار آنر در نخستین تصویر واقعی دیده شد

به تازگی تصویری از نخستین گوشی تاشو فلیپ آنر موسوم به مجیک V فلیپ فاش شده که حاشیه‌های فوق‌نازک نمایشگر کاور آن را نشان می‌دهد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۳

براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، یک تصویر واقعی از نخستین گوشی تاشو آنر موسوم به مجیک V‌ فلیپ فاش شده که طراحی نمایشگر کاور آن را نشان می‌دهد. در این تصویر نمایشگر کاور بزرگ آنر مجیک V‌ فلیپ را مشاهده می‌کنیم که در خود ماژول دوربین را جای داده است. 

در بالای ماژول دوربین آنر مجیک V فلیپ یک حفره قرار گفته که تنها اندکی بزرگ‌تر از ناچ حفره دوربین سلفی است و ظاهراً میزبان یک سنسور جداگانه است. همراه با با ماژول اصلی دستگاه که از یک سنسور بهره می‌برد، به نظر می‌رسد آنر مجیک V فلیپ با دوربین دوگانه همراه خواهد شد. 

تصویر واقعی آنر مجیک V فلیپ

گزارش‌های قبلی ادعا کرده‌اند که آنر مجیک V فلیپ به بزرگ‌ترین نمایشگر کاور به کار رفته در یک گوشی تاشو فلیپ مجهز خواهد شد. تصویر واقعی این گوشی نیز به روشنی نشان می‌دهد که نمایشگر کاور مجیک V فلیپ از ابعاد بزرگ و حاشیه‌های فوق نازک بهره می‌برد. انتظار داریم نمایشگر کاور گوشی آنر به مهم‌ترین ویژگی آن بدل شود. 

منابع خبری اذعان داشته‌اند که آنر در طی دو سال گذشته در حال توسعه گوشی مجیک V‌ فلیپ بوده است. به علاوه، گزارش شده که ضخامت این گوشی در حالت بسته‌شده بین ۱۵ تا ۱۷ میلی‌متر خواهد بود.

در نهایت باید اشاره کرد که روز گذشته، یک گوشی آنر با شناسه مدل LRA-AN00 و شارژ ۶۶ واتی در گواهی 3C لیست شد که ظاهراً همان گوشی مجیک V‌ فلیپ است. 

برچسب‌ها:جدیدترین‌ اخبار

گلکسی بادز ۳ در تصاویر واقعی جدیدی دیده شد

در حالی که گلکسی بادز ۳ هنوز معرفی نشده است، تصاویر واقعی این هدفون بار دیگر در اختیار کاربران قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید
معرفی بسته رومینگ ایرانسل برای ایام محرم

ایرانسل برای تسهیل ارتباطات زائران عتبات عالیات در ایام محرم، بسته رومینگ ویژه این ایام را معرفی کرد.

بیشتر بخوانید
Xiaomi-logo-gsm-ir
رقیب گلکسی زد فلیپ ۶ به زودی معرفی می‌شود

شیائومی به تازگی تایید کرده که دو گوشی تاشو شیائومی میکس فولد ۴ و میکس فلیپ در طی ماه جاری معرفی می‌شوند.

بیشتر بخوانید