خانهاخبار
طراحی جدید گلکسی بادز ۳ بهبودهای مهمی را برای آن به همراه دارد

طراحی جدید گلکسی بادز ۳ بهبودهای مهمی را برای آن به همراه دارد

شایعه‌ای جدید ادعا کرده که نسل جدید گلکسی بادز به لطف طراحی جدید بهبودهای مهمی در زمینه عملکرد صوتی، کیفیت تماس و حذف نویز خواهد داشت.

۱۴۰۳/۳/۳

دو هدفون گلکسی بادز ۲ و گلکسی بادز ۲ پرو (Galaxy Buds 2 / Galaxy Buds 2 Pro) به ترتیب در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ میلادی معرفی شدند و حالا به نظر می‌رسد سامسونگ در حال توسعه نسل جدید این دو هدفون است که در طی سال جاری میلادی عرضه خواهند شد.

انتظار داریم که هدفون‌های گلکسی بادز ۳ و گلکسی بادز ۳ پرو همراه با گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ در تاریخ ۱۰ ژوئیه (۲۰ تیر) و در طی رویداد آنپکد رونمایی شوند. 

هدفون گلکسی بادز ۲ پرو

براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، یک خبرگزاری کره‌ای اطلاعات تازه‌ای را پیرامون گلکسی بادز ۳ و گلکسی بادز ۳ پرو به اشتراک گذاشته که خبر از طراحی جدید و بهبودهای مهم این دو هدفون می‌دهند. 

به طور کلی، تمامی مدل‌های سری گلکسی بادز از یک زبان طراحی تقریباً مشابه برخوردار هستند ولی حالا گزارش شده که سری گلکسی بادز ۳ از طراحی جدیدی بهره خواهد برد که چندان بی‌شباهت نیز به سری ایرپادز اپل نخواهد بود. 

طراحی گلکسی بادز ۲ پرو

طراحی تازه گلکسی بادز ۳ و گلکسی بادز ۳ پرو ظاهرا بهبودهای مهمی در زمینه‌های عملکرد صوتی، کیفیت تماس‌ها و حذف نویز محیطی را برای دو هدفون موردانتظار سامسونگ به ارمغان می‌آورد. متاسفانه در گزارش نشریه کره‌ای به جزئیات دقیق بهبودهای سری گلکسی بادز ۳ اشاره نشده ولی انتظار داریم که تغییرات این هدفون‌ها سبب بهبود تجربه کاربری شوند. 

در پایان این گزارش ذکر شده که سری گلکسی بادز ۳ در زمینه هوش مصنوعی نیز با بهبودهای مهمی همراه خواهد شد. در این راستا، به نظر می‌رسد سامسونگ درنظر دارد که هوش مصنوعی را به ویژگی برتر و اصلی اکوسیستم محصولات گلکسی بدل کند. 

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)