خانهاخبار
شارژ ۱۵ واتی برای گلکسی واچ ۷: سامسونگ به فکر جیب شماست

شارژ ۱۵ واتی برای گلکسی واچ ۷: سامسونگ به فکر جیب شماست

در آستانه رویداد آنپکد سامسونگ، خبرهای هیجان‌انگیزی از نسل جدید ساعت‌های هوشمند این شرکت به گوش می‌رسد. سری گلکسی واچ ۷ با سرعت شارژ ۱۵ واتی، ۵۰% سریع‌تر از نسل قبلی، شارژ می‌شود. 
 

۱۴۰۳/۳/۱

کمتر از یک ماه تا رویداد بعدی آنپکد سامسونگ (Unpacked) باقی مانده است و نشانه‌های رسمی از دستگاه‌های جدید در راه است. یکی از محصولات مورد انتظار، سری گلکسی واچ ۷ است که اطلاعات جدیدی درباره آن فاش شده است.

طبق گزارش‌های منتشر شده، سری گلکسی واچ ۷ با شماره مدل‌های SM-L300، SM-L310، SM-L305 و SM-L31 عرضه می‌شود. به احتمال زیاد دو مدل اول تنها از بلوتوث پشتیبانی می‌کنند، در حالی که دو مدل آخر نسخه‌های LTE این ساعت هوشمند هستند.

سری گلکسی واچ ۷

لیست‌های جدید از شماره مدل SM-L305 نشان می‌دهد که این ساعت از شارژ بی‌سیم ۱۵ واتی پشتیبانی خواهد کرد. این یعنی سرعت شارژ نسبت به گلکسی واچ ۶ که از شارژ بی‌سیم ۱۰ واتی برخوردار بود، ۵۰ درصد افزایش یافته است. اگرچه هنوز تأثیر دقیق این افزایش سرعت بر مدت زمان شارژ مشخص نیست، اما بهره‌گیری از یک SoC جدیدتر می‌تواند به بهبود مصرف انرژی این ساعت‌های هوشمند کمک کند.

همچنین، گزارش‌ها حاکی از آن است که سامسونگ در حال آماده‌سازی یک مدل اقتصادی به نام گلکسی واچ FE است. بررسی‌های انجام‌شده نشان می‌دهد که این مدل ممکن است از شارژ بی‌سیم ۵ واتی پشتیبانی کند.

هرچند این سرعت در مقایسه با دیگر مدل‌ها بسیار پایین‌تر است، اما همچنان از برخی رقبا مانند پیکسل واچ ۲ که اصلاً امکان شارژ بی‌سیم ندارد، برتری دارد.

با نزدیک شدن به تاریخ رویداد آنپکد، انتظار می‌رود سامسونگ اطلاعات بیشتری درباره این محصولات جدید منتشر کند. تا آن زمان، علاقه‌مندان به دنیای تکنولوژی و کاربران سامسونگ می‌توانند منتظر اخبار هیجان‌انگیزتر در صفحه‌ی جی‌اس‌ام باشند.

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)