خانهاخبار
بروزرسانی One UI 6.1 برای گلکسی A73 و A33 عرضه شد

بروزرسانی One UI 6.1 برای گلکسی A73 و A33 عرضه شد

سامسونگ امروز بروزرسانی One UI 6.1 را برای دو میان‌رده سال ۲۰۲۲ خود عرضه کرد که فاقد قابلیت‌های هوش مصنوعی Galaxy AI است. 

۱۴۰۳/۲/۲۸

چند روز پیش، سامسونگ بروزرسانی One UI 6.1 را برای دو گوشی میان‌رده محبوب خود یعنی گلکسی A34 و A54‌ عرضه کرد. حالا امروز نیز دو گوشی میان‌رده نسبتا قدیمی سامسونگ که در سال ۲۰۲۲ میلادی معرفی شده‌اند بروزرسانی One UI 6.1 را دریافت کردند. 

نمایشگر گوشی گلکسی A33 سامسونگ

گلکسی A33

در حال حاضر، بروزرسانی موردانتظار سامسونگ برای گوشی گلکسی A73 در بازار مالزی عرضه شده است. این بروزرسانی حجمی برابر با ۲٫۶ گیگابایت دارد و با پچ امنیتی ماه آوریل همراه شده است. 

از سوی دیگر، سامسونگ بروزرسانی One UI 6.1 را برای گوشی گلکسی A33 نیز در دسترس قرار داده است. این بروزرسانی از حجم ۲ گیگابایتی بهره می‌برد و برای بازار سنگاپور عرضه شده است. بروزرسانی One UI 6.1 گلکسی A73 و گلکسی A33‌ به زودی برای دیگر مناطق نیز منتشر خواهد شد.

همانطور که انتظار می‌رفت، دو گوشی گلکسی A33 و گلکسی A73‌ قابلیت‌های هوش مصنوعی Galaxy AI را دریافت نکرده‌اند. این قابلیت‌های هوش مصنوعی که با سری گلکسی اس ۲۴ معرفی شدند همراه با بروزرسانی One UI 6.1 برای گوشی‌های پرچمدار سامسونگ عرضه شده‌اند. 

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)