خانهاخبار
اولین به‌روزرسانی پیکسل 8a با یک قابلیت جدید هوش مصنوعی

اولین به‌روزرسانی پیکسل 8a با یک قابلیت جدید هوش مصنوعی

اولین به‌روزرسانی نرم‌افزاری پیکسل 8a با حجم ۱۹۰ مگابایت منتشر شد و شامل پچ امنیتی ماه می ۲۰۲۴ است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر، این خبر را مطالعه کنید. 
 

۱۴۰۳/۲/۲۶
product-image

گوگل پیکسل

مشاهدهٔ مشخصات فنی و قیمت

در میان حجم زیاد اخبار و معرفی‌های روز اول Google I/O، پیکسل ۸a به طور ناگهانی اولین به‌روزرسانی نرم‌افزاری خود را دریافت کرد.

این به‌روزرسانی تقریباً ۱۹۰ مگابایتی، برخی از بهبودهای مورد انتظار را برای جدیدترین میان‌رده‌ی گوگل به ارمغان می‌آورد.

اولین به‌روزرسانی نرم‌افزاری پیکسل 8a

این به‌روزرسانی آخرین پچ امنیتی اندروید ماه می ۲۰۲۴ را دریافت می‌کند و بدین ترتیب، اطمینان می‌دهد که دستگاه در برابر آخرین آسیب‌پذیری‌ها محافظت می‌شود. با این حال، مهم‌ترین ویژگی به‌روزرسانی پیکسل ۸a، اضافه شدن قابلیت «AI-powered wallpaper generator» - تولیدکننده‌ی والپیپر مبتنی بر هوش مصنوعی- است.

به‌روزرسانی جدید پیکسل 8a با قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی

این قابلیت که سال گذشته در Google I/O معرفی شد و در پاییز گذشته به طور انحصاری روی سری پیکسل ۸ عرضه شده بود، از هوش مصنوعی تولیدکننده برای ایجاد والپیپرهای منحصربه‌فرد بر اساس تم‌ها و کلیدواژه‌های انتخاب‌شده توسط کاربر استفاده می‌کند.

آپدیت نرم‌افزاری گوگل پیکسل ۸a

در حالی که گوگل در ابتدا اپلیکیشن والپیپر با هوش مصنوعی را به صورت انحصاری برای سری پرچمدار پیکسل ۸ خود نگه داشت، نسخه‌ی سفارشی‌شده‌ی آن را برای سری گلکسی اس ۲۴ سامسونگ نیز ارائه کرد.

گوگل با اعلام پشتیبانی نرم‌افزاری هفت ساله برای Pixel 8a، که قبلاً فقط برای دستگاه‌های پرچمدار ارائه می‌شد، خطوط تمایز بین مدل‌های سری A و پرچمدار پیکسل را بیش از پیش کمرنگ کرده است. این به‌روزرسانی جدید، تعهد گوگل به ارائه‌ی پشتیبانی بلندمدت و بهبود تجربه کاربری برای تمامی کاربران پیکسل را نشان می‌دهد.

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)