خانهاخبار
اپل احتمالا امسال نسخه ۱۲٫۹ اینچی آیپد ایر را عرضه نمی‌کند

اپل احتمالا امسال نسخه ۱۲٫۹ اینچی آیپد ایر را عرضه نمی‌کند

برخلاف تمامی گزارش‌های قبلی، افشاگری ادعا کرده که امسال نسخه ۱۲٫۹ اینچی آیپد ایر عرضه نخواهد شد. 

۱۴۰۳/۱/۱

سال گذشته میلادی، تحلیلگری شناخته‌شده به نام مینگ چی کو ادعا کرد که اپل در سال ۲۰۲۴ و جدا از عرضه نسخه ۱۰٫۹ اینچی آیپد ایر، مدل ۱۲٫۹ اینچی این تبلت را نیز روانه بازار خواهد کرد. از آن زمان تا به امروز، اکثر کارشناسان و افشاگران نیز اعلام کرده‌اند که اپل امسال دو نسخه از آیپد ایر جدید را معرفی خواهد کرد.

حالا اما وبسایت Wccftech ضمن نقل‌قول از افشاگری برجسته موسوم به ShrimpApplePro ادعا کرده که امسال خبری از عرضه مدل ۱۲٫۹ اینچی آیپد ایر نیست و اپل تنها آیپد ایر ۱۰٫۹ اینچی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. 

ipad air.jpg

علی‌رغم گزارش این افشاگر، تمامی شواهد خبر از عرضه نسخه ۱۲٫۹ اینچی آیپد ایر می‌دهند. جدا از سابقه درخشان مینگ چی کو در افشای اطلاعات مربوط به محصولات اپل، دو ماه پیش تصویری شماتیک از آیپد ایر ۱۲٫۹ اینچی لو رفت خبر از عرضه آن می‌دهد. 

معرفی نسخه بزرگ‌تر آیپد ایر قطعا برای کاربرانی که به دنبال یک تبلت مقرون به صرفه ولی با نمایشگر بزرگ هستند خبر بسیار خوبی به شمار می‌رود. در این راستا، امیدواریم که اپل نسخه ۱۲٫۹ اینچی آیپد ایر را عرضه کند. 

با توجه به این که امسال احتمالا قیمت مدل‌های آیپد پرو به دلیل بهره‌مندی از نمایشگرهای اولد افزایش پیدا خواهد کرد، سال جاری میلادی بهترین فرصت برای اپل است که آیپد ایر ۱۰٫۹ اینچی و ۱۲٫۹ اینچی را عرضه کند. 

امروز، یک وبسایت آسیایی ادعا کرد که نسل جدید آیپد‌ها در تاریخ ۲۶ مارس (۷ فروردین) معرفی خواهند شد. البته مارک گرمن، خبرنگار شناخته‌شده بلومبرگ، اعلام کرده که مدل‌های جدید آیپد پرو و آیپد ایر در اواخر ماه آوریل معرفی می‌شوند. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)