خانهاخبار
پرچمدارهای آنر نمایشگر دولایه اولد خواهند داشت؛ تا ۶ برابر عمر بیشتر!

پرچمدارهای آنر نمایشگر دولایه اولد خواهند داشت؛ تا ۶ برابر عمر بیشتر!

دو گوشی موردانتظار آنر با نمایشگر اولد دولایه همراه خواهند شد که تا ۴۰ درصد انرژی کمتری در مقایسه با پنل‌های اولد معمولی مصرف می‌کند.

۱۴۰۲/۱۲/۲۶

همانطور که می‌دانیم، آنر در تاریخ ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) از دو گوشی جدید به نام‌های مجیک ۶ آلتیمیت (Magic 6 Ultimate) و مجیک ۶ RSR پورشه دیزاین (Magic 6 RSR Porsche Design) رونمایی خواهد کرد که نسخه پرمیوم و خاص گوشی مجیک ۶ پرو به شمار می‌روند. 

آنر اخیرا اعلام کرد که این دو گوشی از سنسور ۵۰ مگاپیکسلی OV50K امنی‌ویژن با اندازه ۱ اینچی و گشودگی دیافراگم متغیر f/1.4-f/2.0 بهره خواهند برد. همچنین لنز پریسکوپی نسخه RSR سری مجیک ۶ از زوم دیجیتال ۱۰۰ برابری پشتیبانی خواهد کرد.

Magic.jfif

حالا آنر یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی دو گوشی مجیک ۶ آلتیمیت و مجیک ۶ RSR پورشه دیزاین را تایید کرده است. در این رابطه، این دو گوشی برای اولین بار در بازار گوشی‌های هوشمند به نمایشگر دولایه اولد (پنل K2 شرکت BOE) مجهز خواهند شد. 

آنر ادعا کرده که نمایشگر جدید BOE تا ۶ برابر عمر بیشتری در مقایسه با نمایشگر اولد استاندارد دارد. در واقع، احتمال بروز مشکلاتی مانند سوختن پیکسل‌ها یا Burn-in در این نمایشگر بسیار ضعیف است. به طور دقیق‌تر، در حالی که نمایشگر‌های اولد استاندارد به طور معمول پس از پنج سال دچار مشکلات فنی می‌شوند، نمایشگر اولد جدید گوشی‌های آنر تا بیش از ۱۰ سال بدون مشکل کاربران را همراهی می‌کند. 

ultimate Magic 6.jpg

رندر آنر مجیک ۶ آلتیمیت 

علاوه بر بهبود ۶۰۰ درصدی در عمر نمایشگر‌، پنل جدید مجیک ۶ آلتیمیت و مجیک ۶ RSR پورشه دیزاین تا ۴۰ درصد انرژی کمتری مصرف می‌کند. همچنین گفته می‌شود نمایشگر‌های دولایه قادر به ارائه روشنایی بالاتر هستند. 

Magic 6 RSR.jpg

رندر آنر مجیک ۶ RSR پورشه دیزاین

گزارش‌ها ادعا کرده‌اند که نمایشگر گوشی‌های آنر با اندازه ۶٫۸ اینچی، رزولوشن تصویر ۱۲۸۰ در ۲۸۸۰ و نرخ نوسازی متغیر ۱ تا ۱۲۰ هرتزی همراه خواهند شد. همچنین این نمایشگر از فناوری تنظیم نور ۴۳۲۰ هرتزی PWM پشتیبانی خواهد کرد. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)