خانهاخبار
گلکسی زد فولد ۶ به بهترین دوربین سامسونگ مجهز می‌شود

گلکسی زد فولد ۶ به بهترین دوربین سامسونگ مجهز می‌شود

افشاگری شناخته‌شده ادعا کرده که نسل جدید پرچمدار تاشو سامسونگ از دوربین اصلی گلکسی اس ۲۴ اولترا بهره خواهد برد. 

۱۴۰۲/۱۱/۲۶

گلکسی زد فولد ۵ را می‌توان یکی از بهترین گوشی‌های تاشو حال حاضر بازار دانست ولی این گوشی در برخی از زمینه‌ها مانند عملکرد و کیفیت تصویربرداری ضعیف‌تر از سایر رقبا ظاهر شده است. حالا اما به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد بهبود بزرگی را برای سیستم دوربین گلکسی زد فولد ۶ به ارمغان بیاورد.

گلکسی زد فولد در مجموع به پنج دوربین (سه دوربین پشتی و دو دوربین سلفی) مجهز است ولی عملکرد آن‌ها اصلا در حد و اندازه گوشی‌هایی مانند آیفون ۱۵ پرو مکس و گلکسی اس ۲۴ اولترا نیست. برای یک گوشی که با قیمت ۱۸۰۰ دلاری عرضه شده است، دوربین گلکسی زد فولد ۵ چندان عملکرد خوبی ندارد. 

z fold 6.jfif

 

قبلا گزارشی ادعا کرده بود که گلکسی زد فولد ۶ از سیستم دوربین مشابه نسل قبلی بهره خواهد برد. به تازگی اما یک افشاگر ضمن رد شایعات قبلی اعلام کرد که دوربین گلکسی زد فولد ۶ بهبود قابل توجهی خواهد داشت.

افشاگری شناخته‌شده به Revegnus با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایکس ادعا کرده که گلکسی زد فولد ۶ از دوربین به کار رفته در گلکسی اس ۲۴ اولترا برخوردار خواهد شد. به نظر می‌رسد این افشاگر به دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ اشاره دارد که قرار جایگزین دوربین ۵۰ مگاپیکسلی نسل قبلی سری زد فولد شود. 

دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی گلکسی اس ۲۴ اولترا یک سنسور 1/1.3 اینچی است که در مقایسه با سنسور ۵۰ مگاپیکسلی 1/1.56 اینچی گلکسی زد فولد ۵، از اندازه بزرگ‌تری بهره می‌برد. 

z fold 6 1.jfif

 

افشاگر Revegnus در گزارش خود اذعان داشته که سامسونگ به جای کاهش ظرفیت باتری، قصد دارد که از دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا در گلکسی زد فولد ۶ استفاده کند. به نظر می‌رسد این افشاگر دچار اشتباه شده و منظور اصلی او افزایش ظرفیت باتری است. در واقع، سامسونگ به جای افزایش حجم باتری تصمیم دارد که از دوربین جدیدی برای گوشی خود بهره ببرد.

گزارش‌های قبلی ادعا کرده‌اند که گلکسی زد فولد ۶ نازک‌تر از نسل قبلی خواهد بود. در این رابطه، امکان ندارد که سامسونگ بتواند به دلیل محدودیت فضا از یک سنسور بزرگ‌تر و باتری حجیم‌تر در گوشی خود استفاده کند. 

در نهایت باید اشاره کرد که گلکسی زد فولد ۶ با دوربین بهتر، نمایشگر‌های بزرگ‌تر و ابعاد عریض‌تر می‌تواند سلطه سامسونگ بر بازار گوشی‌های تاشو را تثبیت کند. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)