خانهاخبار
سامسونگ ایراد نمایشگر سری گلکسی اس ۲۴ را تایید کرد؛ ایراد به زودی برطرف می‌شود

سامسونگ ایراد نمایشگر سری گلکسی اس ۲۴ را تایید کرد؛ ایراد به زودی برطرف می‌شود

سامسونگ امروز ضمن تایید وجود مشکل در نمایش رنگ‌ها در نمایشگر سری گلکسی اس ۲۴ اعلام کرد که این مشکل به زودی توسط یک بروزرسانی نرم‌افزاری برطرف می‌شود.

۱۴۰۲/۱۱/۱۳

اوایل هفته جاری فروش رسمی سری گلکسی اس ۲۴ آغاز شد و کاربران دستگاه‌های خود را دریافت کردند. در این راستا، برخی از خریداران خبر از وجود یک مشکل در نمایشگر گوشی‌های سامسونگ دادند. 

S24u screen.jpg

چند روز پیش، گزارشی در دسترس قرار گرفت مبنی بر این که رنگ‌ها در نمایشگر گلکسی اس ۲۴ اولترا بی‌روح است و شفافیت لازم ندارند. کاربران ادعا کرده‌اند که این مشکل در زمان فعال‌سازی پروفایل رنگی Vivid ظاهر می‌شود و ظاهرا رنگ‌ها در این حالت به اندازه نسل‌های قبلی سری گلکسی اس روشن نیستند. 

حالا اما براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، سامسونگ به تازگی وجود مشکل نمایش رنگ‌ها در سری گلکسی اس ۲۴ را تایید کرده است و وعده داده که مشکل به زودی برطرف می‌شود.

Samsung support.jpg

یک مقام رسمی سامسونگ امروز ضمن تایید این مشکل در نمایشگر سری گلکسی اس ۲۴ اعلام کرد که ایراد نمایش رنگ‌ها به زودی و توسط یک بروزرسانی نرم‌افزاری برطرف خواهد شد. متاسفانه هنوز زمان عرضه این بروزرسانی مشخص نشده است. 

در نهایت باید اشاره کرد که وبسایت GSMArena (منبع این خبر) نیز وجود مشکل نمایش رنگ‌ها در گلکسی اس ۲۴ را تایید کرده و اذعان داشته‌ که رنگ‌ها در این گوشی به میزان اندازه گلکسی اس ۲۳ شفاف نیستند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)