خانهاخبار
رقیب اصلی پیکسل ۸؛ بخشی از قابلیت‌های هوش مصنوعی سری گلکسی اس ۲۴ فاش شد

رقیب اصلی پیکسل ۸؛ بخشی از قابلیت‌های هوش مصنوعی سری گلکسی اس ۲۴ فاش شد

نسل جدید سری پرچمدار سامسونگ به قابلیت‌های هوش مصنوعی مختلفی مجهز خواهد شد که تجربه کاربری را بهبود می‌بخشند.

۱۴۰۲/۱۰/۲۳

به لطف شایعات و گزارش‌های قبلی، اطلاعات و جزئیات فنی کامل نسل جدید سری پرچمدار سامسونگ موسوم به سری گلکسی اس ۲۴ در اختیار کاربران قرار گرفته است. در طی چندین روز گذشته نیز بخشی از مشخصات فنی،‌ طراحی و قیمت سری گلکسی اس ۲۴ فاش شده است. 

حالا اما براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، جزئیات جدیدی از قابلیت‌های هوش مصنوعی سری پرچمدار سامسونگ در دسترس قرار گرفته است.

S24.jfif

در حال حاضر، سامسونگ برای کمپین تبلیغاتی سری گلکسی اس ۲۴ از عبارت «Galaxy AI» استفاده می‌کند که به ویژگی‌ها و قابلیت‌های هوش مصنوعی این سری پرچمدار اشاره می‌کند. در این راستا، به نظر می‌رسد هوش مصنوعی جزو مشخصات فنی کلیدی گوشی‌های پرچمدار سامسونگ به شمار می‌رود. 

شایعات قبلی ادعا کرده‌اند که سری گلکسی اس ۲۴ از قابلیت ترجمه همزمان و زنده تماس‌ها و ویژگی‌های ادیت تصاویر پشتیبانی خواهد کرد. حالا اطلاعات جدیدی از دیگر قابلیت‌های هوش مصنوعی سری پرچمدار سامسونگ فاش شده است. 

افشاگری شناخته‌شده به نام احمد کوایدر ادعا کرده که سری گلکسی اس ۲۴ از قابلیتی به نام Circle Search پشتیبانی می‌کند. با این ویژگی جدید، کاربر می‌تواند با کشیدن دایره به دور یک آیتم در یک تصویر، به جست‌وجو درباره آن بپردازد.

S24 1.jfif

از سوی دیگر، یک افشاگر موسوم به Alvin اعلام کرده که بخشی از قابلیت‌های هوش مصنوعی سری گلکسی اس ۲۴ با برنامه‌های Samsung Keyboard و Notes ادغام خواهد شد. 

طبق ادعای این افشاگر، محصولات جدید سامسونگ می‌توانند صفحات وب را برای کاربر خلاصه کنند. این ویژگی برای زمانی مناسب است که کاربر به دلیل کمبود وقت قادر نیست یک مقاله طولانی را بخواند. 

S24 2.jfif

دیگر قابلیت هوش مصنوعی سری گلکسی اس ۲۴ به لحن نوشته‌های کاربر مربوط می‌شود. در این راستا، گوشی‌ها قادرند که لحن کاربر را شناسایی کنند و نوشته‌ها را به صورت لحن رسمی و یا دوستانه تغییر دهند. در ادامه گزارش خود، افشاگر Alvin ادعا کرده که گلکسی اس ۲۴ اولترا نیز می‌تواند متن‌هایی که توسط اس پن نوشته شده است را به دیگر فرمت‌ها مانند ایمیل رسمی و یا دعوت‌نامه تبدیل کند. 

با این قابلیت‌های جدید و پیشرفته، سری گلکسی اس ۲۴ را می‌توانیم رقیب جدید پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو بدانیم که اولین گوشی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی محسوب می‌شوند. سری پرچمدار سامسونگ در تاریخ ۱۷ ژانویه مصادف با ۲۷ دی معرفی خواهد شد. 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)