خانهاخبار
سامسونگ از کیس گلکسی بادز با نمایشگر OLED رونمایی کرد

سامسونگ از کیس گلکسی بادز با نمایشگر OLED رونمایی کرد

سامسونگ امروز خود را در همایش CES با معرفی کیس جدید گلکسی بادز با نمایشگر OLED آغاز کرد.

۱۴۰۲/۱۰/۱۹

همان طور که می‌دانید، همایش جهانی CES 2024 در حال برگزاری است و شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی، از محصولات جدید خود رونمایی می‌کنند. از سوی دیگر مطمئنا می‌دانید که سامسونگ یکی از کمپانی‌های متخصص در حوزه نمایشگرهای OLED به حساب می‌آید که قصد دارد این صفحه‌های نمایش را به هر محصولی که فکرش را بکنید، اضافه کند. امروز نوبت به کیس گلکسی بادز رسیده است تا به نمایشگر OLED مجهز شود. البته متأسفانه هنوز مشخص نیست که گلکسی بادز مجهز به نمایشگر OLED چه زمانی روانه بازار خواهد شد.

افرادی که از هدفون‌های بی‌سیم اپل و سامسونگ استفاده می‌کنند، همواره از مشکلات مختلف در حوزه میزان باتری این محصولات رنج می‌برده‌اند و اضافه شدن نمایشگر OLED به این محصول از سوی سامسونگ، می‌تواند یک حرکت رو به جلوی موفق و اساسی در این حوزه به حساب آید و البته دل کاربران را به شدت شاد خواهد کرد. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، شما می‌توانید عناوین مختلف از جمله ساعت فعلی یا درصد شارژ باتری این هدفون را روی نمایشگر مشاهده کنید.

Galaxy-Buds-case-with-an-OLED-screen-728x470.jpg

متأسفانه به دلیل بالا بودن هزینه تولید این نمایشگرهای کوچک و قرار دادن آن‌ها روی گلکسی بادز، این کیس‌ها به صورت انبوه تولید نشده و تنها در تیراژ کمی تولید خواهند شد. همچنین از آن‌جا که کیس این هدفون‌ها بسیار کوچک است، لذا نمی‌توان باتری بزرگی روی آن‌ها قرار داد و اضافه شدن نمایشگر، باعث می‌شود تا مصرف باتری آن‌ها بیش از پیش افزایش پیدا کند.

به این ترتیب در نگاه کلی، می‌توان به این کیس مجهز به نمایشگر OLED به دید یک محصول جدید و خلاقانه نگاه کرد؛ اما از نظر کاربردی بودن، آنچنان که باید و شاید نمی‌توان روی آن حساب کرد و در صورت استفاده زیاد، باید فکری به حال مصرف باتری زیاد آن بکنید.

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)