خانهاخبار
!کاویار از قاب‌های جدید ۲۰۰۰ دلاری خود رونمایی کرد

!کاویار از قاب‌های جدید ۲۰۰۰ دلاری خود رونمایی کرد

این قاب‌ها که به مانند همیشه از مواد منحصر به فرد ساخته شده‌اند، برای آیفون ۱۴ پرو، ۱۴ پرو مکس، ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس در دسترس هستند.

۱۴۰۲/۱۰/۱۰

اپل چند ماه پیش در رویداد «Wonderlust» خود از سری آیفون ۱۵ رونمایی کرد، جایی که قاب‌های «FineWoven» خود را برای آیفون‌ها نیز معرفی کرد، زیرا تصمیم به توقف ارایه لوازم جانبی چرمی به عنوان بخشی از تلاش‌های زیست‌ محیطی خود گرفت. قاب‌های FineWoven بازخوردهای متفاوتی را دریافت کردند، زیرا برخی از لمس و احساس چرم طبیعی محروم بودند، در حالی که برخی آن‌ها را به اندازه کافی بادوام نمی‌دانستند. برای رفع این مشکل، شرکت کاویار که مستقر در دبی است، به خاطر دستگاه‌های کلاس لوکس سفارشی‌اش معروف است و حالا قاب‌های FineWove اپل را با جایگزینی آنها با چرم طبیعی هرمس ارتقا داده است.

Caviar customizes Apple's FineWoven cases for iPhones with Hermes leather.jpg

این شرکت می‌گوید که صنعتگرانش پارچه‌ای را که روی قاب‌های FineWoven اپل را می‌پوشاند، با چرم طبیعی هرمس (در عین حفظ عملکرد MagSafe)، که در ساخت کیف‌های دستی Birkin هرمس نیز استفاده می‌شود، جایگزین کرده‌اند. این کیس‌های ارتقا یافته در سه رنگ نارنجی، آبی و قهوه‌ای عرضه می‌شوند.

Caviar customizes Apple's FineWoven cases for iPhones with Hermes leather.jpeg

قاب نارنجی ظریف با چرم «Hermes Epsom» پوشانده شده است، در حالی که قاب های Fine Blue و Fine Brown با چرم «Hermes Togo» پوشیده شده‌اند. همه این محصولات دارای تاج برجسته کاویار (لوگوی معروف کاویار) هستند که از آلیاژ جواهرات ساخته شده و با طلای ۲۴ عیار پوشیده شده است.

Caviar customizes Apple's FineWoven cases for iPhones with Hermes leather    .jpg

قاب های FineWoven سفارشی شده توسط کاویار برای آیفون ۱۴ پرو، آیفون ۱۴ پرو مکس و آیفون ۱۵ پرو مکس از طریق وب سایت رسمی کاویار به ترتیب به قیمت ۲۰۶۰ دلار (۱۸۶۵ یورو)، ۲۱۳۰ دلار (۱۹۲۵ یورو) و ۲۲۰۰ (۱۹۹۰ یورو) دلار فروخته می‌شود. این قاب‌ها همچنین برای آیفون ۱۵ پرو با قیمت ۲۱۳۰ دلار (۱۹۲۵ یورو) در دسترس هستند که البته مشتریان خاص خود را دارند و هرکسی سراغ این دست محصولات نمی‌رود.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)