خانهاخبار
از آيفون ۱۵ برای شارژ ایرپاد یا اپل واچ استفاده کنید!

از آيفون ۱۵ برای شارژ ایرپاد یا اپل واچ استفاده کنید!

سرانجام قابلیت شارژ معکوس به آیفون آمده اما نه به‌صورت وایرلس، بلکه به لطف یواس‌بی تایپ سی این قابلیت در دسترس قرار گرفته است.
۱۴۰۲/۶/۲۷

به گفته اپل، کاربران می‌توانند از درگاه شارژ USB-C آيفون ۱۵ برای شارژ کردن دیوایس‌های کوچک مانند اپل واچ یا ایرپاد استفاده کنند.

در اسناد جدید در بخش ساپورت وب‌سایت اپل، آیفون ۱۵ و سایر مدل‌های این خانواده قادر هستند تا توان ۴.۵ وات برای شارژ محصولات دیگر در اختیار آن‌ها قرار دهند.

به این ترتیب شما می‌توانید از سری آيفون ۱۵ برای شارژ کردن محصولات کوچکی که از قابلیت USB Power Delivery استفاده می‌کنند، استفاده کنید.

image

کابلی که از دو انتهای USB-C بهره می‌برد و در جعبه آیفون‌های ۲۰۲۳ قرار گرفته است،‌ ‌برای استفاده در این حوزه کاربرد خواهد داشت. اما برای محصولاتی که از درگاه لایتنینگ استفاده می‌کنند، باید کابل نسل پیشین آیفون‌ها یا سایر کابل‌ها که در بازار موجود بودند و یک سمت آن USB-C و سمت دیگر لایتنینگ بود را استفاده کنید.

برای شارژ کردن اپل واچ، می‌توانید از شارژ مغناطیسی اپل واچ که از تکنولوژی شارژ سریع پشتیبانی می‌کند، استفاده کرده و آن را مستقیما به آیفون متصل کنید. مطمئنا زمانی که آيفون‌های خریداری شده به دست خریداران برسد، اخبار بیشتر و بهتری در این حوزه منتشر خواهد شد. لذا همواره به رسانه خبری جی‌اس‌ام همراه باشید تا در جریان آخرین اخبار دنیای تکنولوژی قرار گیرید.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)