خانهاخبار
تاریخ و ساعت انتشار نسخه نهایی آی‌اواس ۱۷ به وقت ایران

تاریخ و ساعت انتشار نسخه نهایی آی‌اواس ۱۷ به وقت ایران

همانطور که در کنفرانس اپل به آن اشاره شد فردا یعنی دوشنبه ۱۸ سپتامبر نسخه نهایی iOS 17 برای آیفون‌هایی که از آن پشتیبانی می‌کنند منتشر می‌شود. برای اطلاع از ساعت انتشار آن به وقت ایران با ادامه مطلب همراه باشید.
۱۴۰۲/۶/۲۶

بر اساس اخبار منتشر شده، دوشنبه شب به وقت کشورمان باید منتشر عرضه نسخه عمومی iOS 17 را داشته باشیم. اگر در کشورهای دیگر ساکن بوده و می‌خواهید بدانید چه زمانی دقیقا این نسخه در کشور شما عرضه می‌شود، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

پلتفرم آی او اس ۱۷ در تاریخ ۵ ژوئن در رویداد WWDC 2023 به صورت رسمی به دنیای تکنولوژی معرفی شد و از آنم زمان، ‌چندین نسخه آزمایشی از آن در اختیار توسعه‌دهندگان قرار گرفت و حالا با معرفی آيفون ۱۵ و سایر مدل‌های این خانواده، می‌توانیم انتظار عرضه نسخه عمومی آن را داشته باشیم.

18 سپتامبر مصادف با ۲۷ شهریور ماه باید انتظار عرضه نسخه عمومی iOS 17 را داشته باشیم. به این ترتیب برای نصب این ورژن آنچنان که باید و شاید،‌ زمان زیادی باقی نمانده است. اگر قصد آیفون ۱۵ یا سایر مدل‌های آن را داشته باشید، باید بدانید که آی او اس ۱۷ به صورت پیش فرض روی آن نصب شده است، اما دارندگان آيفون XR و مدل‌های پس از آن می‌توانند برای دانلود و نصب آن اقدام کنند.

به عنوان یکی از ویژگی‌های جدید این نسخه،‌ می‌توانیم به حالت StandBy Mode اشاره کنیم که هنگام قرار گرفتن آيفون در حالت افقی، می‌توانید ویجت‌های مختلفی را روی صفحه نمایش مشاهده کرده و در صورت نیاز از آن‌ها استفاده کنید. قابلیت نمایشگر همیشه روشن (Always-On) روی آيفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۵ پرو و مدل‌های مکس آن‌ها، برای این ویژگی فوق‌العاده پراهمیت است.

بهبود اپلیکیشن Messages و اضافه شدن فیلترهای تازه، اضافه شدن امکانات مختلف در حوزه حریم شخصی و ویژگی‌های جدید در اپلیکیشن Health نیز از جمله دیگر قابلیت‌های آي او اس ۱۷ به حساب می‌آید که پس از دانلود و نصب، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

با تمام این تفاسیر، تاریخ و ساعت عرضه نسخه عمومی iOS 17 در کشورهای مختلف به شرح زیر است:

image

همان طور که مشاهده می‌کنید، رأس ساعت ۲۰:۳۰ دقیق روز دوشنبه ۲۷ شهریور می‌توانید نسخه عمومی آی او اس ۱۷ را روی آيفون خود نصب کرده و از امکانات آن استفاده کنید.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)