خانهاخبار
همه نشانه‌ها خبر از عرضه زودهنگام سری گلکسی اس ۲۴ می‌دهند!

همه نشانه‌ها خبر از عرضه زودهنگام سری گلکسی اس ۲۴ می‌دهند!

شواهد مختلف تایید می‌کنند که سامسونگ سری گلکسی اس ۲۴ را زودتر از سری گلکسی اس ۲۳ معرفی خواهد کرد.
۱۴۰۲/۶/۲۱

سامسونگ امسال گوشی‌های تاشو گلکسی زد فلیپ ۵ و گلکسی زد فولد ۵ را کمی زودتر از نسخه‌های نسل قبلی‌ آن‌ها یعنی گلکسی زد فلیپ ۴ و گلکسی زد فولد ۴ معرفی کرد. با توجه به این موضوع، حالا به نظر می‌رسد سال آینده نیز سامسونگ تصمیم مشابهی خواهد گرفت و سری گلکسی اس ۲۴ را کمی زودتر از سری گلکسی اس ۲۳ روانه بازار خواهد کرد.

خبرگزاری کره‌ای به نام ETNews به اطلاعات قابل توجهی درباره زمان تولید و عرضه سری گلکسی اس ۲۴ دست پیدا کرده است. در گذشته، سامسونگ و شرکت آماری Canalys تایید کردند که سری گلکسی اس ۲۳ فروش بهتری نسبت به سری گلکسی اس ۲۲ داشته است. حالا با در نظر گرفتن موفقیت نسل فعلی پرچمدار سامسونگ و بهبود شرایط بازار در سال آینده، غول فناوری کره درنظر دارد میزان تولید سری گلکسی اس ۲۴ را افزایش دهد.

image

خبرگزاری ETNews ادعا کرده که سامسونگ حدود ۳۰ میلیون واحد از سری گلکسی اس ۲۴ را توسعه خواهد داد که در مقایسه با نسل قبلی، حدود ۱۰ درصد بیشتر خواهد شد. از این مقدار، حدود ۵۰ درصد به نسخه پرمیوم سری یعنی گلکسی اس ۲۴ اولترا اختصاص خواهد یافت و ۵۰ درصد باقیمانده بین مدل‌های گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس تقسیم خواهد شد.

در ادامه این گزارش ذکر شده که سامسونگ به شرکای تجاری خود درباره برنامه‌های تولید سری گلکسی اس ۲۴ اطلاع‌رسانی کرده است. در این راستا، شرکت‌های همکار سامسونگ از ماه نوامبر کار تولید انبوه قطعات موردنیاز این سری پرچمدار را آغاز می‌کنند. با توجه به آن که فرآیند تولید انبوه قطعات داخلی سری گلکسی  اس ۲۳ در ماه دسامبر آغاز شده بود، ظاهرا سری گلکسی اس ۲۴ زودتر از سری پرچمدار سال ۲۰۲۳ سامسونگ معرفی خواهد شد. برای یادآوری، سری گلکسی اس ۲۳ در ماه فوریه سال جاری معرفی و عرضه شد.

خبرگزاری ETNews اذعان کرده که سامسونگ با عرضه زودهنگام سری گلکسی اس ۲۴ همچنین قصد دارد میدان را برای رقیب سنتی این سری پرچمدار یعنی سری آیفون ۱۵ خالی نکند و بهتر بتواند با گوشی‌های پرچمدار اپل به رقابت بپردازد.

image

نباید فراموش کنیم که ممکن است دلایل دیگری پشت آغاز زودهنگام تولید انبوه قطعات سری گلکسی اس ۲۳ باشد. برای مثال، برند کره‌ای شاید تنها قصد دارد که از همین حالا از موجودی انبارهای خود اطمینان حاصل کند تا از مشکلات بعدی جلوگیری کند. یک منبع آگاه ادعا کرده که سامسونگ هنوز برنامه عرضه دقیق سری گلکسی اس ۲۴ را مشخص نکرده است. البته این منبع خبری احتمال عرضه زودهنگام این سری پرچمدار را نیز رد نکرده است.

افشاگری برجسته به نام Ice Universe نیز اخیرا ادعا کرد که سری گلکسی اس ۲۴ زودتر از موعد معرفی خواهد شد. به علاوه، سری پرچمدار جدید سامسونگ در دو نسخه تراشه اسنپدراگون ۸ نسل سه و اگزینوس ۲۴۰۰ روانه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)