خانهاخبار
چگونه می‌توانیم بدون نصب اپلیکیشن اضافی در آیفون پادکست گوش کنیم؟

چگونه می‌توانیم بدون نصب اپلیکیشن اضافی در آیفون پادکست گوش کنیم؟

در این مطلب نحوه استفاده از اپلیکیشن مخصوص پادکست‌های آیفون را به شما نمایش می‌دهیم.
۱۴۰۲/۶/۲۲

در سال‌های اخیر، پادکست‌ها محبوبیت فراوانی را میان کاربران کسب کرده‌اند و روز به روز شاهد افزایش تعداد مخاطبین آنها هستیم. یکی از قابلیت‌های جذاب گوشی‌های آیفون و سیستم عامل iOS، به همراه داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی برای پادکست‌ها است که کاربران را از نصب اپلکیشن‌های اضافی و دارای تبلیغات بی‌نیاز می‌کند.

image

 

چگونه به اپلیکیشن Podcasts در آیفون دسترسی داشته باشیم؟

تمامی آیفون‌ها به صورت پیش فرض اپلیکیشن Podcasts را به همراه دارند و برای گوش دادن به این فرم از محتوا، نیازی به دانلود اپلیکیشن‌های اضافی برای کاربران آیفون نیست. برای دسترسی به این اپلیکیشن، می‌توانید آن را روی هوم اسکرین خود پیدا کرده و یا با سوایپ به سمت پایین و استفاده از گزینه جستجو، آن را باز کنید.

 

پس از باز کردن این اپلیکیشن، به طور خودکار برخی از پادکست‌های محبوب به شما نمایش داده می‌شوند؛ اما می‌توانید تا با استفاده از گزینه جستجو، پادکست‌های مورد نظر خود را پیدا کرده و آنها را دنبال کنید.

 

اپلیکیشن Podcasts چه قابلیت‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد؟

image

اپلیکیشن Podcasts اپل گزینه‌های متفاوتی را به همراه داشته که موجب خلق تجربه‌ای بهتر برای کاربران می‌شوند. کاربران می‌توانند تا پادکست‌های مورد نظر خود را دنبال کرده و برای استفاده آفلاین، اپیزود‌های جدید آنها را دانلود کنند.

image

رابط کاربری این اپلیکیشن، شباهت زیادی به اپل موزیک دارد و شاهد همان حس یکپارچه همیشگی اپلیکیشن‌های اپل هستیم. کاربران در این اپلیکیشن، امکان تنظیم سرعت پخش پادکست را دارند و گزینه‌های ایرپلی و خاموش کننده خودکار برای افرادی که در هنگام خواب به این نوع محتوا گوش می‌‌دهند نیز قابل مشاهده هستند.

 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)