خانهاخبار
رنگ‌های جدید پیکسل بادز پرو با پیکسل ۸ پرو هماهنگ خواهد بود

رنگ‌های جدید پیکسل بادز پرو با پیکسل ۸ پرو هماهنگ خواهد بود

رنگ‌های جدید پیکسل بادز پرو نه تنها زیبایی‌های نسخه جدید این هدفون را نشان می‌دهند بلکه رنگ‌های احتمالی سری پیکسل ۸ را هم تایید می‌کنند.
۱۴۰۲/۶/۱۲

برای افرادی که از گوشی‌های هوشمند پیکسل استفاده کرده و می‌خواهند رنگ پیکسل بادز خود را با آن هماهنگ کنند، یکی از افشاگران شبکه اجتماعی X با نام کاربری passionategeeks با همکاری وب سایت 9to5Google به تازگی مدعی شده است که گوگل قصد دارد تا رنگ‌های Porcelain و Sky Blue را به هدفون بی‌سیم خود اضافه کند. این دو رنگ،‌ پیش‌تر در شایعات به عنوان دو رنگ از پیکسل ۸ پرو مطرح شده بودند. رنگ Porcelain را می‌توان رنگ شیری به حساب آورد و Sky Blue نیز آبی کم‌رنگ خواهد بود.

رنگ‌های جدید پیکسل بادز پرو در تاریخ 4 اکتبر در کنار پیکسل ۸، پیکسل ۸ پرو و پیکسل واچ ۲ به صورت رسمی به دنیای تکنولوژی معرفی خواهد شد. در حال حاضر پیکسل بادز پرو با قیمت ۱۹۹.۹۹ دلار به صورت نقدی یا ۱۲ قسط ۱۶.۶۷ دلاری در دسترس خریداران قرار گرفته است. همچنین رنگ‌های Charcoal، Fog، Lemongrass و Coral به عنوان رنگ‌های فعلی این محصول به حساب می‌آیند.

image

 

رنگ‌های پیش‌بینی شده برای پیکسل ۸ پرو نیز به شرح زیر است:

  • Jade
  • Licorice
  • Porcelain
  • Sky Blue

همان طور که مشاهده می‌کنید، دو رنگ به صورت کامل با رنگ‌های جدید پیکسل بادز پرو سازگار و یکسان است.

image

 

هدفون‌های بی‌سیم گوگل به قابلیت حذف نویز فعال (Active Noise Cancellation) به همراه ویژگی Silent Seal مجهز است که صداهای محیط را تا حد ممکن از بین می‌برد. با هر بار شارژ، حدودا ۳۱ ساعت می‌توانید با آن کار کنید. حالت Transparency از سوی دیگر به شما اجازه می‌دهد که صداهای اطراف خود را بشنوید و در صورت بروز اتفاق، از آن باخبر شوید.

همان طور که اشاره شد، رویداد معرفی رنگ‌های جدید پیکسل بادز پرو در تاریخ ۴ اکتبر برگزار می‌شود. اگر گوگل طبق سنت هرساله خود عمل کند، سری پیکسل ۸، ساعت هوشمند پیکسل واچ ۲  و رنگ‌های جدید پیکسل بادز پرو از همان روز معرفی برای پیش خرید در دسترس خواهند بود و یک هفته بعد،‌ یعنی از ۱۱ اکتبر برای خریداران ارسال خواهند شد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)