خانهاخبار
تصاویر درز کرده میت ۶۰ هواوی رنگ‌بندی دوگانه آن را تأیید کرد

تصاویر درز کرده میت ۶۰ هواوی رنگ‌بندی دوگانه آن را تأیید کرد

هواوی میت ۶۰ در یک تصویر جدید لو رفته که نه تنها طراحی آن را تایید می‌کند بلکه رنگ‌بندی دوگانه این گوشی قابل مشاهده است.
۱۴۰۲/۶/۶

گوشی هوشمند هواوی میت ۶۰ در مرحله تولید به سر می‌برد و چندی پیش نیز تصویری از آن منتشر شد که رنگ‌بندی دوگانه پشت بدنه این محصول را به نمایش گذاشته بود. امروز در رسانه‌های خبری، شاهد درز تصاویر جدیدی از این محصول هستیم که محله اسمبل شدن آن را نشان می‌دهد و باز هم موضوع دوگانه بودن رنگ بدنه پشتی این گوشی هوشمند در مرکز توجه قرار گرفته است. اگر به پشت بدنه دقت کنید، زبان طراحی دایره‌ای جزیره در برگیرنده سنسورهای دوربین را نیز می‌توانید ببینید.

 

یکی از این رنگ‌ها در قسمت پایینی از رنگ بنفش تشکیل شده و قسمت بالایی آن هم نسخه کم‌رنگ‌تر رنگ بنفش است که بر اساس زاویه دید و شرایط نوری، طیف رنگی مختلفی را مشاهده خواهید کرد.

نسخه دیگر در قسمت پایینی دارای رنگ سفید بوده و قسمت بالایی به رنگ خاکستری طراحی شده است، اما در رنگ مشکی شاهد بدنه یک دست سیاه رنگ هستیم. البته نمی‌توان به طور قطع در مورد این موضوع صحبت کرد و این تصاویر را تأیید یا رد کرد، چرا که از فاصله دور گرفته شده و زاویه عکس هم آنچنان که باید و شاید مناسب نیست.

image

 

تصویری که از میت ۶۰ هواوی در دست یک فرد منتشر شده، فاقد بازتاب نور بوده و به نظر می‌رسد که یک تصویر رندر شده از این محصول باشد و برای اطلاع علاقمندان و دیگر کاربران در مورد چیزی که باید از این گوشی هوشمند انتظار داشته باشند، طراحی و منتشر شده است. زبان طراحی جزیره در برگیرنده دوربین‌ها و واژه XMAGE در مرکز آن را در این تصویر شاهد هستیم. سبک چینش سنسورهای دوربین بسته به مدل دستگاه، یعنی حالت استاندارد، پرو یا پورش دیزاین کاملا متفاوت خواهد بود.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)