خانهاخبار
طراحی گلکسی اس ۲۴ الترا و نمایشگر تخت آن را ببینید!

طراحی گلکسی اس ۲۴ الترا و نمایشگر تخت آن را ببینید!

به نظر می‌رسد سامسونگ برای پرچمدار بعدی خودش حسابی دست به تغییرات بزند و ظاهری جدیدی برای گلکسی اس ۲۴ الترا تدارک ببیند.
۱۴۰۲/۶/۴

مدتی است که گوشی هوشمند Galaxy S24 Ultra سامسونگ نقل محافل خبری بوده و هست. با وجود این که نمایشگر تخت می‌تواند یک قدم به عقب به حساب بیاید، اما سامسونگ احتمالا این کار را انجام داده و نمایشگر گلکسی اس ۲۴ الترا به صورت تخت درخواهد آمد. البته نمایشگر تخت در مقایسه با نمایشگرهایی که از کناره‌های خمیده برخوردار هستند، از مقاومت بیشتری در مقابل ضربات برخوردار بوده و کمتر شکننده است. در حالی که این موضوع هنوز صد درصد نهایی نشده است، اما تصویر رندر شده جدیدی از گلکسی اس ۲۴ الترا به همراه نمایشگر تخت امروز منتشر شده است.

این تصویر توسط Ice Universe یکی از افشاگران معروف و عال در حوزه تکنولوژی افشا شده، اما ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که تصویر منتشر شده می‌تواند با مدل نهایی کیلومترها فاصله داشته باشد؛ چرا که تصاویر دقیق و درست از این محصول اواخر سال جاری میلادی و همزمان با نزدیک شدن به رویداد معرفی در رسانه‌های خبری منتشر می‌شود. با نگاهی به تصویر زیر، می‌توانید تا حدودی با ظاهر گلکسی اس ۲۴ الترا با نمایشگر تخت آشنا شوید.

image

 

اگر صادقانه بخواهیم بگوییم، این گوشی هوشمند با نمایشگر تخت واقعا چیز دیگری است! حاشیه‌های اطراف نمایشگر در هر ۴ طرف یکسان و یک‌اندازه بوده و تغییرات کوچکی را نیز در زبان طراحی آن شاهد هستیم. مطمئنا این تصویر رندر شده خیلی زود منتشر شده و در مورد صحت آن نمی‌توان به طور دقیق صحبت کرد؛ اما اگر سامسونگ اقدام به فروش چنین محصولی کند، مطمئنا طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا پیدا خواهد کرد.

چیزی که می‌تواند ما را متعجب کند، این است که سامسونگ چندین سال است که به صورت متوالی در حال استفاده از نمایشگرهای curved است. حتی مدل پایه از گوشی‌های سری S هم با چنین حالتی همراه بوده‌اند. اما به راستی دلیل این تصمیم و عوض شدن زبان طراحی معروف‌ترین پرچمدار سامسونگ چیست؟ پاسخ این سوال، چیزی است که باید تا ماه ژانویه سال ۲۰۲۴ منتظر بمانیم تا به آن برسیم. شایعه‌ای جدید حاکی از آن است که گلکسی اس ۲۴ الترا، کمترین نسبت نمایشگر به بدنه را دارا خواهد بود و این بدان معناست که حاشیه‌های اطراف نمایشگر نسبت به نسل پیشین افزایش پیدا خواهد کرد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (1 نظر)

hasanbild

۱۴۰۲/۶/۴
خب البته دوسال متوالی نمایشگر خمیده و اینکه گلکسی s22 و s23 خیلی شبیه به هم بودن، نیاز به تحولی بود که اگر واقعیت داشته باشه و نمایشگر تخت بشه خیلی هم خوبه.ممکنه واقعا نمایشگرهای خمیده تاحدی تکراری شده باشن و یا از دوطرف کمی ناراحت کننده بودن چون بعضیا اعتراض میکردن که این خمیدگی هادر استفاده دراز مدت یکم ناراحت کنندس.خلاصه هرچی که سامسونگ تصمیم بگیره درمورد حداقل سری s درست تصمیم میگیرن واقعا. بماند که رویای خیلی از ایرانی ها گوشی های گلکسی سری اس هست.