خانهاخبار
گلکسی A25 به دوربین ۵۰ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود

گلکسی A25 به دوربین ۵۰ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود

جزئیات فنی دوربین اصلی و سلفی میان‌رده نسل بعدی سامسونگ فاش شده است.
۱۴۰۲/۶/۱

با معرفی اکثر مدل‌های سری میان‌رده گلکسی A، به نظر می‌رسد کار سامسونگ در سال ۲۰۲۳ تمام شده و دیگر مدل جدیدی از سوی غول فناوری کره معرفی نخواهد شد. در این راستا، اخیرا گزارش‌های مختلف ادعا کرده‌اند که سامسونگ کار توسعه نسخه‌های جدید سری گلکسی A‌ را آغاز کرده است.

یکی از گوشی‌های موردانتظار  سامسونگ گلکسی A25 است که به عنوان نسخه جدید گلکسی A24 عرضه خواهد شد. در ماه ژوئن، تصاویر رندری این گوشی فاش شد که طراحی آن را نشان می‌دادند. حالا پس از دو ماه، مشخصات فنی دوربین اصلی و سلفی گلکسی A25 در اختیار کاربران قرار گرفته است.

image

وبسایت GalaxyClub به تازگی ادعا کرده که گلکسی A25 به دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود. نمایشگر این گوشی نیز میزبان دوربین سلفی ۱۳ مگاپیکسلی خواهد بود. با توجه به این موضوع، انتظار می‌رود میان‌رده جدید سامسونگ با دوربین اصلی و سلفی مشابه نسل قبلی روانه بازار شود. متاسفانه در این گزارش اشاره‌ای به دیگر دوربین‌های گلکسی A25 نشده است.

در حال حاضر، شایعات اذعان داشته‌اند که یک نسخه از گلکسی A25 در دست ساخت است که از شناسه مدل SM-A256E بهره می‌برد. البته گزارشی دیگر ادعا کرد که این گوشی احتمالا همان نسخه 5G گلکسی A24 خواهد بود.

در نهایت باید اشاره کرد که انتظار می‌رود در طی ماه‌های پیش رو گلکسی A25 در گواهی‌های لازم قرار بگیرد و اطلاعات بیشتری از آن در دسترس کاربران قرار بگیرد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)