خانهاخبار
بتای جدید اندروید ۱۴ برای گوشی‌های پیکسل منتشر شد

بتای جدید اندروید ۱۴ برای گوشی‌های پیکسل منتشر شد

شرکت گوگل به تازگی نسخه ۴.۱ بتای اندروید ۱۴ را برای کاربران گوشی‌های پیکسل منتشر کرده است.
۱۴۰۲/۵/۵

شرکت گوگل به تازگی بتای جدیدی از اندروید ۱۴ را در دسترس کاربران گوشی‌های پیکسل قرار داده که احتمالا نقش آخرین بتای پیش از عرضه نسخه نهایی را خواهد داشت. بتای ۴.۱ اندروید ۱۴ که شماره پچ UPB4.230623.007 را دارد؛ بسیاری از باگ‌ها و مشکلات دیده شده در نسخه‌های پیشین را برطرف کرده است.

این آپدیت برای تمامی دستگاه‌های پیکسل عرضه شده پس از پیکسل 4a قابل دسترسی بوده که شامل محصولات جدیدی چون پیکسل فولد یا حتی پیکسل تبلت نیز می‌شود. برای نصب این آپدیت که به صورت OTA منتشر شده است؛ کاربران باید گوشی پیکسل خود را در لیست دریافت نسخه‌های بتای اندروید ثبت کرده باشند.

image

 

به گفته گوگل، این آپدیت همچنان از ثبات کامل برخوردار نیست و برخی از مشکلات بتای چهارم اندروید ۱۴ همچنان در این نسخه دیده می‌شوند. این شرکت در حال رفع این باگ‌ها بوده و در هنگام عرضه نسخه پایدار اندروید ۱۴، خبری از آنها نخواهد بود. شرکت گوگل قصد داشته تا سیستم عامل اندروید ۱۴ را طی ماه آگوست منتشر کند.

درباره انتشار نسخه جدیدی از بتای اندروید ۱۴ برای گوشی‌های پیکسل چه می‌اندیشید؟ اگر از کاربران پیکسل‌های گوگل هستید؛ آیا این بتا را نصب کرده‌اید؟

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)