خانهاخبار
سری گلکسی واچ ۶ در تصاویر رندری باکیفیتی دیده شد

سری گلکسی واچ ۶ در تصاویر رندری باکیفیتی دیده شد

نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ هفته آینده معرفی می‌شود.
۱۴۰۲/۴/۲۶

سامسونگ در دومین رویداد آنپکد که در تاریخ ۲۶ ژوئیه مصادف با ۴ مرداد برگزار می‌شود، از محصولات جدید خود شامل گلکسی زد فولد ۵، گلکسی زد فلیپ ۵، سری گلکسی واچ ۶ و سری گلکسی تب اس ۹ رونمایی خواهد کرد.

image

در طی چند ماه گذشته، شایعات زیادی پیرامون نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ در دسترس کاربران قرار گرفته که برخی از جزئیات آن مانند طراحی، حجم باتری و برچسب قیمتی دو مدل آن یعنی گلکسی واچ ۶ و گلکسی واچ ۶ کلاسیک را فاش ساخته‌اند. حالا اما براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، رندرهای باکیفیتی از این دو ساعت لو رفته که جزئیات طراحی دقیق آن‌ها را نشان می‌دهند.

افشاگری توئیتری به نام SnoopyTech رندرهای گلکسی واچ ۶ و گلکسی واچ ۶ کلاسیک را به اشتراک گذاشته است. این رندرها به نظر مربوط به طراحی نهایی این محصول موردانتظار است.

این تصاویر حاوی دو مدل ۴۰ و ۴۴ میلی‌متری گلکسی واچ ۶ و دو نسخه ۴۳ و ۴۷ میلی‌متری گلکسی واچ ۶ کلاسیک هستند. پس از یک سال غیبت، ظاهرا حلقه چرخان با عرضه گلکسی واچ ۶ کلاسیک بازخواهد گشت که یکی از ویژگی‌های اصلی طراحی سری گلکسی واچ به شمار می‌رود. به علاوه، گلکسی واچ ۶ کلاسیک ۴۷ میلی‌متری بزرگ‌ترین ساعت عرضه شده توسط سامسونگ پس از نسخه ۴۶ میلی‌متری گلکسی واچ Gear S3 محسوب می‌شود.

شایعات قبل ادعا کرده‌اند که نسخه ۴۰ میلی‌متری گلکسی واچ ۶ و نسخه ۴۳ میلی‌متری گلکسی واچ ۶ کلاسیک از باتری ۳۰۰ میلی‌آمپر ساعتی بهره خواهند برد. از آن سو، مدل‌های ۴۴ و ۴۷ میلی‌متری این دو ساعت نیز به باتری ۴۲۵ میلی‌آمپر ساعتی مجهز خواهند بود. قلب تپنده سری گلکسی واچ ۶ تراشه اگزینوس W930 است که با حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی و حافظه رم ۲ گیگابایتی همراه می‌شود. شایعه شده است که ابعاد نمایشگر ساعت‌های جدید سامسونگ تا ۲۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

در نهایت باید اشاره کرد که سری گلکسی واچ ۶ احتمالا با قیمت پایه ۳۲۰ یورویی عرضه خواهد شد.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)