خانهاخبار
دسترسی به ویجت باتری در Settings روی اندروید ۱۴ امکان‌پذیر می‌شود

دسترسی به ویجت باتری در Settings روی اندروید ۱۴ امکان‌پذیر می‌شود

ویجت باتری که در اندروید 12L به این سیستم عامل اضافه شده بود، حالا در اپلیکیشن ستینگ هم قابل دسترسی است.
۲۱ تیر ۱۴۰۲

اگر به اندروید 12L باز گردیم، به خاطر می‌آوریم که گوگل ویجت باتری که نشان دهنده وضعیت شارژ گوشی به همراه دیوایس‌های متصل بود را به این پلتفرم اضافه کرد. حالا گوگل در اندروید ۱۴، دسترسی به این ویجت در منوی Settings را فراهم کرده است.

با مراجعه به بخش Battery در تنظیمات چهاردهمین نسخه از اندروید، شما می‌توانید ویجت مربوطه را مشاهده کنید. این ویجت در انتهای این منو و به صورت واضح با عنوان Battery widget گنجانده شده است.

زمانی که روی آن ضربه بزنید، یک پاپ‌آپ روی صفحه ظاهر شده و پیش‌نمایشی از این ویجت را به نمایش می‌گذارد که با کلیک روی دکمه Add to home screen می‌توانید این ویجت را به صفحه هوم گوشی خود اضافه کنید. به این ترتیب ویجت یاد شده به صورت مستقی مبه اولین جای خالی که ابعاد اندازه‌هایش را داشته باشید،‌منتقل می‌شود.

اولین بار این ویجت روی دومین نسخه آزمایشی اندروید ۱۴ دیده شد، اما دسترسی به آن به قدری سخت بود که به راحتی می‌توانستید آن را فراموش کنید.

در حالی که هیچ آپشنی برای آن در نظر گرفته نشده است، اما همین تغییر را می‌توان یک گزینه مثبت به حساب آورد.

image

افراد مختلف و توسعه دهندگان هنوز مشغول گشت و گذار در کدهای نسخه آزمایشی اندروید هستند و مطمئنا در روزهای آتی، باز هم شاهد صحبت در مورد ویژگی‌های جدیدی خواهیم بود. پس همواره با ما باشید تا در جریان آخرین اخبار دنیای تکنولوژی قرار گیرید.جدیدترین‌ اخبار

اپل با بیشترین رشد فروش، پیشتاز در بازار جهانی رایانه بوده است

بر اساس داده‌های آماری چندین شرکت معتبر در همین زمینه، اپل با ۲۱ درصد فروش بیشتر نسبت به مدت مشابه سال قبل، بیشترین رشد را در فروش مک‌های خود داشته که در بازاری که دایم در حال نوسان است، نکته بسیار مثبتی محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید
Xiaomi-14-pro-gsm-ir
شیائومی ۱۵ پرو به سنسور تله‌فوتو پریسکوپی مجهز خواهد شد

شیائومی احتمالا پرچمدار موردانتظار خود را به سنسور پریسکوپی مجهز خواهد کرد که از زوم اپتیکال ۵ برابری پشتیبانی می‌کند.

بیشتر بخوانید
Xiaomi-redmi-k70-ultra-gsm-ir
شیائومی طراحی ردمی K70 اولترا را به نمایش گذاشت

نسخه اولترا سری ردمی K70 با زبان طراحی مشابه مدل‌های استاندارد و پرو همراه خواهد شد و تنها تغییرات ظاهری جزئی خواهد داشت.  

بیشتر بخوانید