خانهاخبار

افتتاح بخش الکترونیکی

افتتاح بخش الکترونیکی

گروه خبری GSM: بخش الکترونیکی البسکو با ارائه قیمت‌های رقابتی راه اندازی شد...

۱۳۸۹/۵/۲۷

گروه خبری GSM: مرکز خرید اینترنتی "البسکو.کام" بخش الکترونیکی خود را با ارائه قیمت‌های رقابتی برای جذب مشتریان علاقمند افتتاح کرد.

مرکز خرید اینترنتی "البسکو.کام" در ادامه توسعه بخش‌های مختلف خود با هدف تامین نیازهای مشتریان اقدام به راه‌اندازی بخش الکترونیکی خود در حوزه‌های متنوع کرده است.

در این مرکز خرید اینترنتی با توجه به تقاضای مشتریان با ارائه انواع برند‌های معروف در بازار الکترونیک‌، تلفن همراه، دوربین‌، لپ‌تاپ و نوت‌بوک‌، لوازم جانبی و ماشین‌حساب و نیز ارائه گارانتی‌های معتبر و متنوع، قیمت‌های مناسب و رقابتی را برای حضور قدرتمند در این حوزه از بازار ارائه کرده است.

امنیت پرداخت در "البسکو.کام" از طریق اعمال برخی سیاست‌ها، استانداردها و تکنولوژی‌های استفاده شده در این سایت، تامین می‌شود. همچنین در این مرکز خرید اینترنتی، امکان انتخاب روش‌های مختلف برای ارسال کالا بر حسب نیاز و شرایط کاربران وجود دارد.

 

                      

image

 

گفتنی است، از اهداف مدیریت این مرکز خرید اینترنتی‌، سرعت بخشیدن به امور با معرفی محصولات و خدمات در سطوح نامحدود، جستجوی دقیق و چندسطحی میان محصولات و سیستم گزارش‌گیری انعطاف‌پذیر همراه با امکان پرداخت اینترنتی برای مشتریان است، تا ضمن برخورداری از حقوق مصرف‌کنندگان بازاری سالم و رقابتی در این حوزه را به جامعه پر از نیاز کشورمان معرفی نماید.

یادآور می‌شود که هم اکنون مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام(Albasco.com) جامع‌ترین مرکز خرید اینترنتی ایران است که از اواخر سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده است. این فروشگاه در شش بخش شامل لوازم خانه، کتاب، گل، هدیه، پوشاک و لوازم الکترونیک کالای مورد نیاز مصرف‌کنندگان را عرضه می‌کند.