خانهاخبار
امکان نصب بتای مخصوص توسعه دهندگان iOS 17 به صورت رایگان فراهم شد!

امکان نصب بتای مخصوص توسعه دهندگان iOS 17 به صورت رایگان فراهم شد!

شرکت اپل به تازگی امکان ثبت نام در برنامه توسعه دهندگان خود را به صورت رایگان نیز فراهم کرده است.
۱۷ خرداد ۱۴۰۲

شرکت اپل در حرکتی تحسین برانگیز، یک رده عضویتی رایگان را به برنامه توسعه دهندگان خود اضافه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون پرداخت حق عضویت ۹۹ دلاری سالانه، قابلیت نصب بتای مخصوص توسعه دهندگان سیستم عامل‌های iOS 17، iPadOS 17، macOS Sonoma و watchOS 10 را داشته باشند.

image

 

کاربران می‌توانند تا با مراجعه به این لینک و ورود از طریق اپل آی دی خود، در برنامه توسعه دهندگان اپل ثبت نام کرده و سپس نسخه‌های بتای مخصوص توسعه دهندگان را روی دستگاه‌های خود نصب کنند. این نسخه‌ها عمدتا از پایداری چندانی برخوردار نیستند؛ اما بسیار زودتر از بتا‌های عمومی در دسترس کاربران قرار می‌گیرند.

رده عضویتی رایگان برنامه توسعه دهندگان اپل، به کاربران اجازه دسترسی به ابزار‌ Xcode، امکان تست اپلیکیشن‌ها روی دستگاه و نصب نسخه‌های بتا را می‌دهد. کاربران همچنین به فروم‌های مخصوص توسعه دهندگان اپل دسترسی یافته و می‌توانند تا با استفاده از Feedback Assistant، وضعیت باگ‌ها را نیز گزارش دهند.

image

 

کاربرانی که حق عضویت ۹۹ دلاری این سرویس را پرداخت کنند؛ به قابلیت‌های بیشتری دسترسی پیدا کرده و همچنین امکان انتشار اپلیکیشن‌های خود روی اپ استور را نیز خواهند داشت. جدیدترین‌ اخبار

اپل با بیشترین رشد فروش، پیشتاز در بازار جهانی رایانه بوده است

بر اساس داده‌های آماری چندین شرکت معتبر در همین زمینه، اپل با ۲۱ درصد فروش بیشتر نسبت به مدت مشابه سال قبل، بیشترین رشد را در فروش مک‌های خود داشته که در بازاری که دایم در حال نوسان است، نکته بسیار مثبتی محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید
Xiaomi-14-pro-gsm-ir
شیائومی ۱۵ پرو به سنسور تله‌فوتو پریسکوپی مجهز خواهد شد

شیائومی احتمالا پرچمدار موردانتظار خود را به سنسور پریسکوپی مجهز خواهد کرد که از زوم اپتیکال ۵ برابری پشتیبانی می‌کند.

بیشتر بخوانید
Xiaomi-redmi-k70-ultra-gsm-ir
شیائومی طراحی ردمی K70 اولترا را به نمایش گذاشت

نسخه اولترا سری ردمی K70 با زبان طراحی مشابه مدل‌های استاندارد و پرو همراه خواهد شد و تنها تغییرات ظاهری جزئی خواهد داشت.  

بیشتر بخوانید