خانهاخبار
هیات مدیره دوره سوم انجمن واردکنندگان موبایل انتخاب شد

هیات مدیره دوره سوم انجمن واردکنندگان موبایل انتخاب شد

با رأی شرکت‌های عضو انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی، اعضاء جدید هیات مدیره این انجمن انتخاب و هیات رییسه جدید سکان هدایت این تشکل صنفی را در دست گرفتند.
۲۹ آبان ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی_، در آخرین مجمع عادی این انجمن با مشارکت حداکثری اعضاء واجد شرایط، انتخابات تعیین هیات مدیره دور سوم صورت گرفت و از بین ۱۵ کاندیدای هیات مدیره و ۳ کاندیدای سمت بازرس، ۷ نفر به عنوان منتخبین اعضاء با کسب بیشترین آرا به عنوان اعضاء هیات مدیره و یک نفر نیز به عنوان بازرس اصلی انتخاب شد.

image

 

در این انتخابات، ابراهیم عمرانی، حبیب اله اسدی، کیوان حسن پور، عبدالمهدی اسدی، حسین روزبه، محسن خردمند و حسین غروی رام به عنوان اعضاء هیات مدیره و امیرحسن هشترودی به عنوان بازرس، برگزیده شدند.

همچنین با رأی اعضاء ابوالفضل حیدر و رضا قربانی به عنوان اعضاء علی البدل هیات مدیره و احسان بیات نیز به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

گفتنی است پس از نخستین جلسه هیات مدیره منتخب، ابراهیم عمرانی به عنوان رئیس هیات مدیره، حبیب اله اسدی نایب رئیس هیات مدیره، محسن خردمند به عنوان خزانه دار، حسین روزبه به عنوان منشی و مهدی عبقری به سمت دبیر به مدت ۳ سال انتخاب شدند.

لازم به ذکر است تعداد اعضاء هیات مدیره این دوره با توجه به افزایش اعضاء و بزرگ شدن خانواده زنجیره تأمین موبایل کشور، از ۵ نفر به ۷ نفر افزایش یافت تا با مشارکت و همفکری طیف‌های مختلف، موانع پیش روی فعالان برداشته و مطالبات آن‌ها با توان بیشتری پیگیری شود.جدیدترین‌ اخبار

oneplus-nord-4-gsm-ir
وان پلاس نورد ۴ با بدنه تمام فلزی معرفی شد

علاوه بر بدنه فلزی، میان‌رده جدید وان پلاس به تراشه اسنپدراگون ۷ پلاس نسل سه، نمایشگر ۱۲۰ هرتزی و دوربین ۵۰ مگاپیکسلی مجهز شده است.

بیشتر بخوانید
Samsung-galaxy-s24-ultra-gsm-ir
نسل جدید One UI تغییرات مهمی را به همراه دارد

به نظر می‌رسد رابط کاربری One UI 7 تغییرات طراحی مهمی را در گوشی‌های سامسونگ اعمال خواهد کرد. 

بیشتر بخوانید
رنگ جدید برای آیفون ۱۶ پرو باز هم گزارش شد

پیش‌تر در خبرها داشتیم که احتمال زیادی وجود دارد که اپل از رنگ رز در سری آیفون ۱۶ پرو استفاده کند؛ حالا این رنگ باز هم گزارش شده تا مهر تاییدی بر گزارش‌های قبلی بزند. البته اشتباه نکنید، این رنگ با رزگلد که اپل برای آیفون ۶‌اس به کار برده بود متفاوت است.

بیشتر بخوانید