خانهاخبار
اپل نسخه جدید نرم‌افزار ایرتگ خود را منتشر کرد

اپل نسخه جدید نرم‌افزار ایرتگ خود را منتشر کرد

اپل امروز نسخه جدیدی از نرم‌افزار ایرتگ‌های خود را پس از حدود ۸ ماه از انتشار آخرین بروزرسانی برای آنها، عرضه کرد.
۲۱ آبان ۱۴۰۱

اپل امروز یک بروزرسانی جدید را منتشر کرده که به منظور ردیاب‌های این شرکت (ایرتگ) طراحی شده است، این نسخه جدید 2A24e اولین بروزرسانی پس از نسخه 1A301 است که در آوریل (فروردین) منتشر شد. اپل یادداشت‌های انتشار را برای بروزرسانی‌های ایرتگ ارایه نمی‌کند، بنابراین نمی‌دانیم به طور دقیق چه مواردی در این بروزرسانی وجود دارند.

image

به مانند سیستم عامل‌های دیگر اپل، بروزرسانی ایرتگ به صورت دستی و از طریق منوی مشخص، قابل انجام نیست، زیرا این کاری است که از طریق اتصال آن به دستگاه شما و به طور خودکار انجام می‌شود. برای اطمینان از بروزرسانی، می‌توانید ایرتگ را در محدوده آیفون خود قرار دهید، اما باید منتظر بمانید تا نرم افزار در دستگاه شما عرضه شود. همچنین می‌توانید نسخه سیستم عامل ایرتگ فعلی خود را از طریق برنامه Find My با دستورالعمل‌های موجود در نحوه انجام آن، بررسی کنید.

اپل این نرم افزار را به صورت متوالی عرضه می‌کند و آن را از امروز تا تاریخ ۱ دسامبر (۱۰ آذر) در اختیار دارندگان ایرتگ قرار می‌دهد. این جدول زمانی انتشار متناوب، به اپل این امکان را می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که بروزرسانی این نسخه، قبل از ارایه به همه کاربران، همانطور که در نظر گرفته شده است کار می‌کند.جدیدترین‌ اخبار

ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید
تغییرات سیری در آی‌اواس ۱۸ زودتر از موعد مقرر از راه می‌رسند

عاشقان سیری، خوشحال باشید! خبرهای تازه از کمپانی اپل حاکی از آن است که دستیار صوتی محبوب‌تان قرار است دستخوش تحولی اساسی شود.

بیشتر بخوانید
فروشگاه بازی‌های اپیک به زودی روی آیفون‌های اروپا می‌آید

زور اپل به اتحادیه اروپا نرسید و بعد از مدت‌ها درگیری حقوقی فروشگاه اپیک گیمز در اروپا روی iOS منتشر می‌شود.

بیشتر بخوانید