خانهاخبار
تولید انبوه هدست واقعیت مجازی اپل از ماه مارس ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد

تولید انبوه هدست واقعیت مجازی اپل از ماه مارس ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد

اخیرا شاهد انتشار گزارشی هستیم که به ادعای آن، تولید انبوه هدست واقعیت مجازی شرکت اپل از ماه مارس ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد.
۱۸ آبان ۱۴۰۱

خبرگزاری DigiTimes به تازگی گزارشی را منتشر کرده که به ادعای آن، تولید انبوه هدست واقعیت مجازی/افزوده شرکت اپل از ماه مارس ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد. تامین کننده اصلی این هدست برای اپل، شرکت چینی پگاتران بوده و به احتمال زیاد، در ماه آوریل سال آینده میلادی می‌توانیم منتظر رونمایی از آن باشیم.

image

 

به ادعای این گزارش، موجودی این هدست واقعیت افزوده در ابتدا بسیار محدود بوده و تنها حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار دستگاه از آن تولید خواهند شد. این رقم، با گزارش‌های پیشین و ادعای آنها مبنی بر تولید ۲.۵ میلیون دستگاه از هدست واقعیت مجازی اپل جور در نمی‌آید. به احتمال زیاد، اپل به تامین کنندگان خود وعده سفارشات بیشتر در آینده را داده است؛ زیرا به نظر نمی‌رسد که تولید کمتر از یک میلیون دستگاه، برای تامین کنندگان سود چشمگیری را به همراه داشته باشد.

شرکت اپل مدتی پیش حق امتیاز نام «ریَلیتی وان» را برای خود ثبت کرده و بعید نیست که در این هدست واقعیت مجازی، از این نام استفاده کند. گزارشات پیشین توسط تحلیل‌گرانی چون «مینگ چی کو»، ادعا داشتند که اپل احتمالا این هدست را در ماه ژانویه ۲۰۲۳ معرفی کرده و حوالی ماه ژوئن، شاهد عرضه آن به بازار خواهیم بود. این هدست قرار است تا به صورت همزمان از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده پشتیبانی کند.

image

 

درباره هدست واقعیت مجازی شرکت اپل چه می‌اندیشید؟ آیا این شرکت می‌تواند تا برای یک بار دیگر، دنیای تکنولوژی را تغییر دهد؟جدیدترین‌ اخبار

oneplus-pad-gsm-ir
تبلت جدید وان پلاس با قیمت بالاتری عرضه خواهد شد

افشاگری شناخته‌شده به تازگی جزئیات قیمتی تبلت وان پلاس پد ۲ را در اختیار کاربران قرار داده است.

بیشتر بخوانید
realme-13-pro-gsm-ir
تاریخ رونمایی از سری ریلمی ۱۳ پرو تایید شد

گوشی‌های جدید ریلمی در تاریخ ۳۰ ژوئیه مصادف با ۹ مرداد معرفی خواهند شد.

بیشتر بخوانید
آیا اپل سرانجام از شر شرکت ماسیمو و مالک ایرانی آن خلاص خواهد شد؟!

سال ۲۰۲۲ بود که شک بزرگی به اپل وارد شد. شرکت Masimo ادعا کرد که اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا نسل دوم حق ثبت اختراع آن را نقض کرده‌اند و در نهایت منجر به حذف ویژگی سنجش اکسیژن خون در این محصولات تاکنون شد. حالا اپل در صدد است که این مشکل را برای اپل واچ‌های خود حل کند.

بیشتر بخوانید