خانهاخبار
افزایش قیمت تمامی سرویس‌های اپل از امروز

افزایش قیمت تمامی سرویس‌های اپل از امروز

اپل همانطور که از قبل خبر داده بود، از امروز قیمت همه سرویس‌های خود را افزایش داده است؛ در این مطلب ما به میزان افزایش قیمت این سرویس‌ها در کشور آمریکا به دلار پرداخته‌ایم، اما در نظر داشته باشید که منطقه دستگاه شما روی هرکشوری که تنظیم است، قیمت این سرویس‌ها در آن کشور نیز به نسبت بالا خواهد رفت.
۳ آبان ۱۴۰۱

اپل طبق اظهاراتی که پیش‌تر هم از این شرکت دیده بودیم، قیمت سرویس‌های اپل تی وی، اپل موزیک و باندل اپل وان را از امروز بالاتر برده است. 

قیمت ماهیانه اپل تی وی به میزان ۲ دلار، و قیمت سالیانه این سرویس به میزان ۱۰ دلار بالا رفته است؛ بنابراین قیمت‌های جدید برای سرویس اپل تی وی به ترتیب ماهیانه و سالیانه به میزان ۶٫۹۹ و ۶۹ دلار رسیده است.

در مورد سرویس اپل موزیک هم، قیمت ماهیانه طرح تکی این سرویس ۱ دلار، و طرح خانوادگی آن به میزان ۲ دلار افزایش یافته است که به این معنی است که قیمت سرویس ماهیانه تکی اپل موزیک از این به بعد ۱۰٫۹۹ دلار در ماه، و طرح خانواده آن ۱۶٫۹۹ دلار در ماه خواهد بود.

در نهایت باندل اپل وان هم که شامل سرویس‌های اپل موزیک، اپل تی وی، اپل آرکید، آیکلود پلاس، فیتنس پلاس، و اپل نیوز است، به میزان ۲ دلار برای طرح تکی، و ۳ دلار برای طرح خانواده و پریمیوم آن افزایش یافته است. بنابراین قیمت سرویس تکی باندل اپل وان به جای ۱۴٫۹۵ به ۱۶٫۹۵ دلار، طرح خانواده از ۱۹٫۹۵ به ۲۲٫۹۵ دلار، و طرح پریمیوم از ۲۹٫۹۵ به ۳۲٫۹۵ دلار افزایش یافته است.

image

 

یکی از سخنگویان اپل در رابطه با افزایش قیمت‌ها بیانیه زیر را به خبرگزاری TechCrunch ارائه کرده است:

قیمت اشتراک اپل موزیک، اپل تی وی پلاس و باندل اپل وان از امروز افزایش می‌یابد. تغییر قیمت اپل موزیک به دلیل افزایش هزینه‌های مجوز است و به نوبه خود هنرمندان و ترانه سراها هم به تبع آن درآمد بیشتری  برای پخش موسیقی خود کسب خواهند کرد. ما همچنین به افزودن ویژگی‌های نوآورانه ادامه می‌دهیم که اپل موزیک را به بهترین تجربه گوش دادن موسیقی در جهان تبدیل می‌کند. ما اپل تی وی پلاس را به قیمت بسیار پایین معرفی کردیم زیرا فقط با چند نمایش و فیلم این سرویس را آغاز کردیم؛  حال سه سال بعد اپل تی وی پلاس مجموعه‌ای از فیلم‌ها و سریال‌ها را دربرگرفته که انواع و اقسام جوایز را در فیلم‌های بلند، مستند، سرگرمی‌های کودکان و فیلم‌های خانوادگی از خلاق‌ترین داستان نویسان جهان، از آن خود کرد.

در پایان لازم به ذکر است که قیمت‌های ذکر شده در این مطلب همگی مربوط به آمریکا است، اما شکی نیست که قیمت این سرویس‌ها در تمامی مناطق جهان، به نسبت بالا خواهد رفت و به طور قطع مشترکین کنونی که قصد تمدید سرویس‌های خود را داشته باشند، نوتیفیکیشن این افزایش قیمت را دریافت خواهند کرد، بنابراین حتما پیش از تمدید سرویس خود، به طور کامل متن نوتیفیکیشن و قیمت‌های جدید را بخوانید تا مبادا سرویس خود را با قیمتی بیشتر از قیمت مد نظرتان تمدید کنید.جدیدترین‌ اخبار

به‌روزرسانی Z60 اولترا نوبیا؛ عملکردی بی‌نظیر با پردازنده‌ی نسل جدید

نوبیا به‌زودی گوشی هوشمند Z60 Ultra را با پردازنده‌ی اورکلاک‌شده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ «Leading Version» به‌روزرسانی می‌کند. این گوشی در تاریخ ۲۳ تیر ۱۴۰۳ (23 جولای 2024) در بازار چین و بازار جهانی عرضه خواهد شد.
 

بیشتر بخوانید
آیفون دست دوم بخریم یا اندروید نو؟

در این مطلب بررسی خواهیم کرد بین آیفون دست دوم یا اندروید نو، کدام یک گزینه بهتری برای شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید
موتورولا Edge 50 Neo در راه است؛ مشخصات و رنگ‌های احتمالی فاش شد

موتورولا به زودی از گوشی میان‌رده‌ی جدید خود به نام Moto Edge 50 Neo رونمایی خواهد کرد. این گوشی جانشین Edge 40 Neo خواهد بود و با حافظه‌ی بیشتر، رنگ‌های جدید و احتمالاً مشخصات مشابه نسل قبلی خود عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید