خانهاخبار
کد منبع سری پیکسل 7 خبر از پیکسل 7 مینی می‌دهد!

کد منبع سری پیکسل 7 خبر از پیکسل 7 مینی می‌دهد!

به تازگی گزارشی منتشر شده است که خبر از توسعه نسخه مینی سری پیکسل 7 می‌دهد.
۲۶ مهر ۱۴۰۱

قبلا یک افشاگر شناخته‌شده چینی اعلام کرده بود که گوگل در حال توسعه و ساخت یک گوشی جدید از سری پیکسل است که احتمالا اندازه‌ای کوچک خواهد داشت. حالا براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، کد منبع سری پیکسل 7 حاوی اطلاعاتی پیرامون این گوشی پرچمدار کوچک است که به احتمال فراوان پیکسل مینی نام خواهد داشت. به علاوه، کد منبع این سری پرچمدار برخی از اطلاعات مربوط به گوشی تاشو گوگل را نیز فاش ساخته است.

image

طبق این گزارش، توسعه‌دهنده‌ای به نام Kuba Wojciechowski موفق به استخراج این اطلاعات از کد منبع سری پیکسل 7 شده است که به دو گوشی موردانتظار گوگل با شناسه مدل‌های Lynx و Felix اشاره دارد. در این راستا، شناسه مدل Felix مربوط به گوشی پیکسل فولد است و شناسه مدل Lynx نیز احتمالا یا برای پیکسل مینی و یا برای پیکسل الترا است.

براساس آنچه در این کد منبع ذکر شده است، دوربین فوق عریض و سلفی گوشی Lynx به سنسور سونی IMX712 مجهز خواهد بود. به علاوه، گوشی Lynx از پنل نمایشگر به کار رفته پیکسل 6، پیکسل 7 و پیکسل 6a بهره خواهد برد. البته رزولوشن نمایشگر این گوشی برابر با فول اچ‌دی خواهد بود. در این راستا، به نظر نمی‌رسد نمایشگر فول اچ‌دی برای پیکسل الترا به کار رود و در نتیجه، می‌توان انتظار داشت که این گوشی مرموز همان پیکسل مینی باشد.

image

در نهایت باید اشاره کرد که اطلاعات پیرامون پیکسل 7 مینی بسیار محدود است و حتی مشخص نیست که این گوشی در حال ساخت است یا خیر. به علاوه، ممکن است گوشی Lynx همان پیکسل 7a باشد که نسخه مقرون به صرفه سری پیکسل 7 محسوب می‌شود. در مجموع، انتظار می‌رود در طی هفته‌های جاری اطلاعات بیشتری درباره گوشی‌های گوگل در دسترس قرار بگیرد. جدیدترین‌ اخبار

آیفون ۱۷ پرو مکس اولین آیفون با سه دوربین ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود

مینگ چی کو امروز اظهاراتی کرده که با صحبت‌های قبلی جف پو کاملا مطابقت دارد و می‌تواند دوربین پشتی سری پرو آیفون‌ها را متحول کند.

بیشتر بخوانید
google-pixel-8-pro-gsm-ir
برچسب قیمتی سری پیکسل ۹ فاش شد؛ مدل استاندارد گران‌تر می‌شود!

مدل استاندارد نسل جدید سری پرچمدار گوگل احتمالاً با افزایش قیمتی ۱۰۰ دلاری روانه بازار خواهد شد.

بیشتر بخوانید
Samsung-galaxy-z-fold-6-gsm-ir
گوگل از چهار قابلیت جدید محصولات سامسونگ رونمایی کرد

گوگل به همراه سامسونگ از چهار قابلیت جدید پرده‌برداری کرده که در اختیار محصولات غول فناوری کره‌ای قرار می‌گیرند. 

بیشتر بخوانید