خانهاخبار
وان پلاس قصد حذف پسوند «پرو» از نام پرچمداران اصلی خود را دارد

وان پلاس قصد حذف پسوند «پرو» از نام پرچمداران اصلی خود را دارد

به نظر می‌رسد که شرکت وان پلاس، قصد دارد تا پسوند «پرو» را از نام پرچمدار اصلی خود حذف کرده و نحوه نام گذاری محصولات خود را مانند گذشته کند.
۲۵ مهر ۱۴۰۱

به گفته دو افشاگر قابل اعتماد، شرکت وان پلاس قصد داشته تا پسوند «پرو» را از نام پرچمدار اصلی آینده خود حذف کند. این امر، بدین معناست که در سری وان پلاس 11، خبری از نسخه معمولی و پرو نخواهد بود و پرچمدار اصلی این شرکت، وان پلاس 11 نام خواهد داشت.

image

 

در صورت حقیقت داشتن این شایعه، به نظر می‌رسد که وان پلاس قصد داشته تا همانند گذشته، تنها یک مدل پرچمدار را روانه بازار کرده و در نیمه دوم سال نیز یک نسخه آپگرید شده با پسوند T را معرفی کند. این شرکت از سال ۲۰۱۸ که شاهد عرضه وان پلاس 6 به بازار بودیم؛ این روش را کنار گذاشت و شروع به معرفی نسخه‌های متفاوتی از سری پرچمدار خود کرد.

با وجود اینکه اکثر شرکت‌ها در این روز‌ها، چندین مدل متفاوت را در سری پرچمدار خود معرفی می‌کنند تا امکان جذب طیف گسترده‌ای از کاربران را داشته باشند؛ وان پلاس گامی رو به عقب برداشته که البته، شاید برای محصولات این شرکت بد نباشد.

به عقیده اکثر کاربران وان پلاس، این شرکت از زمان معرفی سری وان پلاس 8، توجه بسیار کمی به نسخه‌های معمولی پرچمداران خود داشت و در اکثر مواقع، به نظر می‌رسید که وجود آنها صرفا برای ترغیب کاربران جهت خرید مدل‌های پرو است!

image

 

درباره سیاست احتمالی جدید وان پلاس چه می‌اندیشید؟ آیا این تصمیم، حرکت نادرستی در این دوره و زمانه است یا می‌تواند زمینه بازگشت وان پلاس را فراهم کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.جدیدترین‌ اخبار

ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید
تغییرات سیری در آی‌اواس ۱۸ زودتر از موعد مقرر از راه می‌رسند

عاشقان سیری، خوشحال باشید! خبرهای تازه از کمپانی اپل حاکی از آن است که دستیار صوتی محبوب‌تان قرار است دستخوش تحولی اساسی شود.

بیشتر بخوانید
فروشگاه بازی‌های اپیک به زودی روی آیفون‌های اروپا می‌آید

زور اپل به اتحادیه اروپا نرسید و بعد از مدت‌ها درگیری حقوقی فروشگاه اپیک گیمز در اروپا روی iOS منتشر می‌شود.

بیشتر بخوانید