خانهاخبار
آخرین جزئیات در مورد گلکسی اس 23 اخبار خوبی را به همراه دارد

آخرین جزئیات در مورد گلکسی اس 23 اخبار خوبی را به همراه دارد

این روزها خبرهای زیادی در مورد پرچمدار آینده سامسونگ یعنی سری گلکسی اس 23 به گوش می‌رسد که شاید ناامیدکننده‌ترین بخش آن، عدم تغییر در طراحی این گوشی‌ها است.
۱۲ مهر ۱۴۰۱

اخیرا در رسانه‌های خبری شاهد درز تصاویر رندر شده از سری گلکسی اس 23 سامسونگ بودیم که ظاهر پرچمداران جدید سامسونگ را به نمایش می‌گذاشت. حال امروز شاهد درز اطلاعات جدیدی در مورد این محصولات هستیم که در ادامه، این موارد را مرور خواهیم کرد.

شایعاتی که تا به حال در رسانه‌های خبری مطرح شده بود، حاکی از آن است که سامسونگ به دنبال آپگریدهای کوچک بوده و نباید انتظار تغییرات گسترده و زیادی را داشته باشیم. احتمالا ظرفیت باتری دو مدل پایه افزایش پیدا کند، اما مدل الترا با همان ظرفیت ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی معرفی و عرضه خواهد شد.

امروز اطلاعات جدیدی توسط وب سایت Galaxy Club منتشر شده است. به این ترتیب باید انتظار ظرفیت باتری ۴۷۰۰ میلی آمپر ساعتی را برای گلکسی اس 23 پلاس داشته باشیم که به این ترتیب، ظرفیت باتری آن نسبت به نسل پیشین ۱۰۰ میلی آمپر ساعت افزایش پیدا خواهد کرد. همان طور که اشاره شد، نسخه الترا با همان ظرفیت ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی به کار خود ادامه خواهد داد. اما نسخه استاندارد به نظر می‌رسد که جهش قابل ملاحظه‌ای را در این زمینه تجربه کرده و ظرفیت باتری آن با مدل پلاس یکسان خواهد شد.

image

 

وب سایت Galaxy Club همچنین مدعی شده است که گلکسی اس 23 و نسخه پلاس آن با دوربین الترا واید ۱۲ مگاپیسکلی عرضه خواهند شد و سامسونگ تمام هم و غم خود را در این زمینه روی مدل Ultra معطوف خواهد کرد.

پیش بینی می‌شود که خانواده اس ۲۳ سامسونگ اوایل سال آینده میلادی (۲۰۲۳) به صورت رسمی به دنیای تکنولوژی معرفی شده و پس از مدت کوتاهی نیز روانه بازار خواهد شد. انتظار می‌رود که سه ماهه اول ۲۰۲۳ برای معرفی این محصولات در نظر گرفته شده باشد. در حوزه قیمت هنوز اطلاعاتی خاصی در دسترس نیست، اما می‌توان انتظار داشت که افزایش قیمتی در این زمینه رخ نداده و پرچمداران جدید سامسونگ با همان قیمت مدل پیشین روانه بازار شوند.جدیدترین‌ اخبار

Samsung-galaxy-ai-gsm-ir
ویژگی‌های جدید Galaxy AI برای گوشی‌های قدیمی‌تر نیز عرضه می‌شوند

سامسونگ تایید کرده که قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ برای گوشی‌های قدیمی‌تر این برند نیز عرضه خواهند شد.

بیشتر بخوانید
Samsung-XR-headset-gsm-ir
هدست واقعیت گسترده سامسونگ امسال معرفی خواهد شد

سامسونگ در طی رویداد آنپکد تایید کرد که هدست واقعیت ترکیبی این برند در طی سال جاری میلادی معرفی خواهد شد.

بیشتر بخوانید
مدل‌های پرو آیفون ۱۶ سرعت شارژ بالاتری خواهند داشت

به گزارش ITHome، آیفون ۱۶ پرو و ۱۶ پرو مکس هم سرعت شارژ سیمی و هم سرعت شارژ بی‌سیم بالاتری خواهند داشت، ادعایی که پیش‌تر هم در مورد آن شنیده بودیم و با خبر بزرگ‌تر شدن باتری این مدل‌ها، کاملا در هماهنگی است.

بیشتر بخوانید