خانهاخبار
برچسب قیمتی پیکسل 7 برای بازار اروپا در سایت آمازون قرار گرفت

برچسب قیمتی پیکسل 7 برای بازار اروپا در سایت آمازون قرار گرفت

قیمت سری پرچمدار جدید گوگل هیچ تفاوتی با نسل قبلی خود نخواهد داشت.
۹ مهر ۱۴۰۱

تنها یک هفته به رونمایی رسمی از جدیدترین نسل سری پرچمدار گوگل یعنی سری پیکسل 7 زمان باقی مانده است ولی همچنان گزارش‌ها و اخبار زیادی پیرامون این سری پرچمدار به گوش می‌رسد. حالا براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، نسخه معمولی این سری یعنی پیکسل 7 با قیمت پایه مشابه پیکسل 6 عرضه خواهد شد که می‌تواند خبری خوشحال‌کننده‌ برای طرفداران گوشی‌های پیکسل باشد.

image

پیکسل 7 پرو

طبق لیست فروشگاه آنلاین آمازون، قیمت پیکسل 7 برای بازارهایی مانند انگلستان، ایالات متحده، اسپانیا، ایتالیا و آلمان مشخص شده است. در این راستا، پیکسل 7 در این بازارها با قیمت پایه 599 دلاری و 649 یورویی برای کانفیگ پایه 128 گیگابایتی به فروش خواهد رسید. شایان ذکر است که این خبر دومین گزارشی است که از برچسب قیمتی سری پیکسل 7 منتشر می‌شود و درنتیجه، می‌توان به درستی آن اطمینان داشت. دیگر نسخه این سری یعنی پیکسل 7 پرو نیز به مانند پیکسل 6 پرو با قیمت 899 دلاری و 899 یورویی عرضه شود.

در لیست آمازون همچنین ذکر شده است فروش و عرضه سری پیکسل 7 از تاریخ 13 اکتبر مصادف با 21 مهر آغاز خواهد شد که باز هم مهر تاییدی بر شایعات قبلی است. در حال حاضر، تنها منتظریم تا گوگل سایر جزئیات فنی سری پیکسل 7 مانند ساختار دوربین را اعلام کند. به عنوان مثال، شایعه شده است سری پیکسل 7 به دوربین سلفی 11 مگاپیکسلی مجهز خواهد بود که در مقایسه با دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی سری پیکسل 6 ارتقا نسبتا خوبی خواهد داشت. همچنین انتظار می‌رود دوربین‌های اصلی و حجم باتری این سری پرچمدار مشابه نسل قبلی خود باشد و تنها بروزرسانی مهم سری پیکسل 7 تراشه آن یعنی تنسور G2 باشد. جدیدترین‌ اخبار

Huawei-pura-70-ultra-gsm-ir
سری پرچمدار جدید هواوی فروش بسیار موفقی داشته است

حجم عرضه سری هواوی Pura 70 در مقایسه با سری P60 حدود ۱۲۵ درصد بیشتر شده است!

بیشتر بخوانید
ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید
تغییرات سیری در آی‌اواس ۱۸ زودتر از موعد مقرر از راه می‌رسند

عاشقان سیری، خوشحال باشید! خبرهای تازه از کمپانی اپل حاکی از آن است که دستیار صوتی محبوب‌تان قرار است دستخوش تحولی اساسی شود.

بیشتر بخوانید