خانهاخبار
راک‌استار لو رفتن GTA 6 را تایید کرد؛ خبری از تاخیر بیشتر‌ در توسعه این عنوان نخواهد بود!

راک‌استار لو رفتن GTA 6 را تایید کرد؛ خبری از تاخیر بیشتر‌ در توسعه این عنوان نخواهد بود!

استودیوی راک‌استار گیمز به تازگی بیانه‌ای در مورد لو رفتن گیمپلی بازی GTA 6 منتشر کرده‌اند و ضمن تایید صحت این کلیپ‌ها، می‌گویند که این امر توسعه GTA 6 را تحت شعاع قرار نخواهد داد.
۲۹ شهریور ۱۴۰۱

حدود دو روز قبل، شاهد انتشار ۹۰ ویدیو از گیمپلی بازی مورد انتظار GTA 6 توسط یک افشاگر بودیم. استودیوی راک‌استار حالا با انتشار بیانیه‌ای، واقعی بودن این ویدیو‌ها را تایید کرده و می‌گوید که این امر، توسعه بازی GTA 6 را تحت تاثیر قرار نداده و خبری از به تعویق افتادن توسعه و عرضه این بازی نیست.

image

 

راک‌استار که این بیانیه را در توییتر خود منتشر کرده است؛ می‌گوید که کلیپ‌هایی از نسخه اولیه از این بازی به صورت غیر قانونی توسط فردی از سیستم‌های آنها دانلود شده‌اند. می‌توانید متن کامل بیانیه راک‌استار را در پایین مطالعه کنید:

«ما به تازگی هدف یک حمله به شبکه خود قرار گرفته‌ایم و فردی به صورت غیر قانونی، به شبکه ما دسترسی یافته و اطلاعات محرمانه‌ای را از سیستم‌هایمان دانلود کرده است. این اطلاعات، شامل ویدیو‌هایی از نسخه بعدی در سری GTA نیز هستند که در حال ساخت است. در حال حاضر، ما قصد به تعویق انداختن توسعه این بازی را نداریم و سرویس‌های آنلاین راک‌استار نیز همانند سابق به کار خود ادامه می‌دهند.

این امر، بسیار مایوس کننده بوده و از اینکه کاربران ما برای نخستین بار اینگونه با جزئیات GTA 6 روبرو شدند؛ شدیدا متاسفیم. به شما اطمینان می‌دهیم که تلاش‌های ما بر روی نسخه بعدی GTA همچنان ادامه داشته و می‌خواهیم که مانند همیشه، تجربه و جهانی را برای شما خلق کنیم که فراتر از تمامی انتظارات باشد.

به زودی، جزئیات بیشتری را با شما در میان گذاشته و همچنین پس از آماده شدن بازی، آن را به طور رسمی به شما معرفی می‌کنیم. از حمایت‌های همه شما طی این دوران دشوار سپاسگزاریم.»

 

image

 

ویدیو‌های منتشر شده از این بازی، بخش‌های مختلفی از گیمپلی در حال توسعه آن را نشان می‌دادند. در این ویدیو‌ها شاهد دزدی از یک رستوران، تست سیستم تیراندازی، مکالمه‌های صداگذاری شده بین شخصیت‌ها و سیستم درگیری با پلیس و رانندگی بازی بودیم. شایعات پیشین نیز حقیقت داشتند و GTA 6 در شهر Vice City با الهام از میامی جریان داشته و شخصیت‌های اصلی آن نیز یک مرد و زن هستند.

با وجود گفته‌های راک‌استار مبنی بر اینکه آنها به زودی اطلاعات بیشتری از این عنوان را منتشر می‌کنند؛ هنوز مشخص نیست که این استودیو در چه زمانی آمادگی لازم برای معرفی GTA 6 را خواهد داشت. توسعه این بازی سرانجام در امسال تایید شد؛ اما با وجود گذشت یک دهه از زمان عرضه GTA V، طرفداران این سری به شکل قابل درکی چشم انتظار نسخه بعدی هستند.

image

 

درباره بیانیه راک‌استار گیمز و لو رفتن بازی GTA 6 چه می‌اندیشید؟ آیا ویدیو‌ها و تصاویر لو رفته از نسخه اولیه این بازی، نوید بخش یک GTA به یاد ماندنی دیگر هستند؟جدیدترین‌ اخبار

ناتینگ فون 2a با به‌روزرسانی Nothing OS 2.6 ارتقا یافت

به‌روزرسانی Nothing OS 2.6 برای گوشی ناتینگ فون (2a) با ویژگی‌های جدید و رفع باگ‌ها منتشر شد.

بیشتر بخوانید
آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در آستارا

در ادامه پروژه توسعه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای مختلف کشور، عملیات اجرایی این پروژه در شهر آستارا، آغاز شد.

بیشتر بخوانید
فاکسکان برای آیفون ۱۶ کارگران بیشتری را استخدام می‌کند

گفته می‌شود که اپل حساب ویژه‌ای روی سری آيفون ۱۶ باز کرده، زیرا فقط آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس از هوش اپل پشتیبانی می‌کنند و کاربران سری استاندارد آيفون، باید به آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس ارتقا دهند تا بتوانند از این ویژگی‌ها برخوردار شوند. در همین راستا فاکسکان بزرگترین تولیدکننده آيفون‌ها در چین، در صدد است که کارگران خود را افزایش دهد تا مبادا باز هم مشکلات تولید و کمبود آیفون پیش بیاید.

بیشتر بخوانید