خانهاخبار
عکس‌هایی از گوشی‌های آنر 60 و آنر 60 پرو منتشر شدند

عکس‌هایی از گوشی‌های آنر 60 و آنر 60 پرو منتشر شدند

حالا که چند روز تا معرفی گوشی‌های جدید سری آنر 60 باقی نمانده است؛ شاهد لو رفتن عکس‌هایی از این دو گوشی هستیم که ما را با طراحی آنها آشنا می‌کند.
۹ آذر ۱۴۰۰

سری گوشی‌های آنر 60 قرار است در روز چهارشنبه معرفی شوند و حالا نیز شاهد لو رفتن عکس‌هایی از گوشی‌های آنر 60 و آنر 60 پرو هستیم. این دو گوشی از نظر سخت افزاری نسبتا مشابه هستند؛ اما با مشاهده این عکس‌ها متوجه این امر شدیم که نسخه پرو از لبه های خمیده‌ای در بالا و پایین گوشی استفاده کرده که موجب کاهش حاشیه‌های اندک آن می‌شود.

image

در این عکس‌ها، همچنین مشخص است که نسخه پرو طول بیشتری نسبت به نسخه معمولی دارد؛ ولی عرض این دو گوشی نسبتا مشابه است. در هنگام انتشار رندر‌های اولیه از این گوشی‌ها، بسیاری متوجه حاشیه‌های متفاوت این دو گوشی شدند و همچنین به درستی حدس زدند که احتمالا یکی از گوشی‌ها دارای نمایشگر تخت باشد.

گوشی‌های آنر 60 و آنر 60 پرو از نمایشگر‌های حفره دار یا پانچ هول استفاده کرده و دوربین اصلی آنها نیز قرار است یکسان باشد. این گوشی‌ها در روز ۱ دسامبر (۱۰ آذر) و در ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت ایران معرفی خواهند شد. درباره عکس‌های منتشر شده از گوشی‌های سری آنر 60 چه می‌اندیشید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.جدیدترین‌ اخبار

ناتینگ فون 2a با به‌روزرسانی Nothing OS 2.6 ارتقا یافت

به‌روزرسانی Nothing OS 2.6 برای گوشی ناتینگ فون (2a) با ویژگی‌های جدید و رفع باگ‌ها منتشر شد.

بیشتر بخوانید
آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در آستارا

در ادامه پروژه توسعه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای مختلف کشور، عملیات اجرایی این پروژه در شهر آستارا، آغاز شد.

بیشتر بخوانید
فاکسکان برای آیفون ۱۶ کارگران بیشتری را استخدام می‌کند

گفته می‌شود که اپل حساب ویژه‌ای روی سری آيفون ۱۶ باز کرده، زیرا فقط آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس از هوش اپل پشتیبانی می‌کنند و کاربران سری استاندارد آيفون، باید به آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس ارتقا دهند تا بتوانند از این ویژگی‌ها برخوردار شوند. در همین راستا فاکسکان بزرگترین تولیدکننده آيفون‌ها در چین، در صدد است که کارگران خود را افزایش دهد تا مبادا باز هم مشکلات تولید و کمبود آیفون پیش بیاید.

بیشتر بخوانید