خانهاخبار
پوشش زنده مراسم WWDC؛ امشب در جی اس ام (شروع شد)

پوشش زنده مراسم WWDC؛ امشب در جی اس ام (شروع شد)

مراسم توسعه‌دهندگان اپل امشب به صورت آنلاین برگزار می‌شود و ما در جی اس ام هستیم تا این مراسم را به صورت زنده و ویدیویی برای شما پوشش دهیم.
۲ تیر ۱۳۹۹

همانطور که می‌دانید امشب اپل مراسم توسعه دهندگان خودش را برگزار می‌کند. برخلاف هر سال به علت فراگیر شدن بیماری کرونا این مراسم به صورت آنلاین برگزار می‌شود و به همین سبب هم با تاخیر شاهد برگزاری این مراسم هستیم.

ما امشب در جی اس ام حضور داریم تا این مراسم را ،که به معرفی سرویس‌های جدید اپل با محوریت معرفی به روزرسانی‌های نرم‌افزاری می‌پردازد، به صورت زنده و ویدیویی برای شما پوشش دهیم.

امشب 2 تیر ساعت 21.30 با جی اس ام همراه باشید تا ببینیم اپل چه برای ارائه دارد و کدام یکی از شایعات درست از آب در می‌آیند. می‌توانید مراسم پوشش زنده WWDC را امشب در همین خبر، کانال آپارات جی اس ام و صفحه اینستاگرام جی اس ام مشاهده کنید.

 جدیدترین‌ اخبار

ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید
تغییرات سیری در آی‌اواس ۱۸ زودتر از موعد مقرر از راه می‌رسند

عاشقان سیری، خوشحال باشید! خبرهای تازه از کمپانی اپل حاکی از آن است که دستیار صوتی محبوب‌تان قرار است دستخوش تحولی اساسی شود.

بیشتر بخوانید
فروشگاه بازی‌های اپیک به زودی روی آیفون‌های اروپا می‌آید

زور اپل به اتحادیه اروپا نرسید و بعد از مدت‌ها درگیری حقوقی فروشگاه اپیک گیمز در اروپا روی iOS منتشر می‌شود.

بیشتر بخوانید