خانهاخبار
جایزه 100 هزاردلاری برای بهترین نرم‌افزار Samsung Omnia II

جایزه 100 هزاردلاری برای بهترین نرم‌افزار Samsung Omnia II

گروه خبری GSM : سامسونگ به سازندگان دو برنامه برتر برای گوشی Omnia II خود 100000 دلار جایزه می‌دهد...
۲ آبان ۱۳۸۸

گروه خبری GSM : سامسونگ در پی راه‌اندازی فروشگاه‌های برنامه‌های کاربردی Samsung Application Store در چندین کشور دنیا، امروز از برپایی رقابتی میان طراحان و سازندگان برنامه‌های کاربردی در زمینه ساخت بهترین برنامه‌های کاربردی خبر داد. به هر از دو برنامه برتر مبلغ 100000 دلار جایزه تعلق خواهد گرفت. از آنجاکه سامسونگ فروشگاه برنامه‌های کاربردی خود را آن هم در چندین کشور دایرکرده است، سعی دارد صنعت موبایل را به ساخت، تولید و توسعه هر چه بیشتر برنامه‌های کاربردی ترغیب کند و این رقابت نرم افزاری را گامی منطقی در راستای رسیدن به این هدف می‌داند.

رقابت یادشده از 16 نوامبر آغاز شده و تا 10 دسامبر ادامه خواهد یافت و طی آن سازندگان باید برنامه‌های کاربردی خود را به دو زبان انگلیسی و ایتالیایی ‌(‌به صورت دلخواه) برای گوشی‌ I8000 Omnia II سامسونگ ارائه دهند.

                       

image

 طراحان دو برنامه برگزیده موفق به دریافت جایزه نقدی 100000 دلاری خواهند شد. به هر یک از 10 برنامه بعدی 5000 دلار، و در رده بندی دیگر به هر یک از  20 برنامه منتخب دیگر 2000 دلار جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت. مجموع جوایز نقدیاین مسابقه 330000 دلار آمریکا می‌باشد.

 علاوه بر این کلیه برنامه‌های کاربردی برگزیده شده‌، پیش از کریسمس( 24 دسامبر) در فروشگاه‌Samsung Application Store آپلود شده و به مدت 4 ماه به صورت رایگان در دسترس خواهند بود. تنها شرط شرکت در این رقابت این است که کلیه سازندگان باید برای برنامه‌های قابل فروش در وب سایت Samsung Seller Site ثبت نام کرده باشند.جدیدترین‌ اخبار

ویژگی‌های جدید سافاری در iOS 18

اپل iOS 18 را آنچنان تغییر داد که اغراق نیست اگر بگوییم بزرگترین به‌روزرسانی تاریخ این سیستم عامل محسوب می‌شود. اگرچه در iOS 18 تغییرات مثبت در همه اپلیکیشن‌های بومی اپل اعمال شده‌اند، اما امروز قصد داریم به تغییرات سافاری بپردازیم.

بیشتر بخوانید
به‌روزرسانی Z60 اولترا نوبیا؛ عملکردی بی‌نظیر با پردازنده‌ی نسل جدید

نوبیا به‌زودی گوشی هوشمند Z60 Ultra را با پردازنده‌ی اورکلاک‌شده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ «Leading Version» به‌روزرسانی می‌کند. این گوشی در تاریخ ۲۳ تیر ۱۴۰۳ (23 جولای 2024) در بازار چین و بازار جهانی عرضه خواهد شد.
 

بیشتر بخوانید
آیفون دست دوم بخریم یا اندروید نو؟

در این مطلب بررسی خواهیم کرد بین آیفون دست دوم یا اندروید نو، کدام یک گزینه بهتری برای شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید