خانهاخبار
امکان آپلود تصاویر در اینستاگرام از طریق مرورگر موبایل فراهم شد

امکان آپلود تصاویر در اینستاگرام از طریق مرورگر موبایل فراهم شد

اینستاگرام به تازگی امکان جدیدی را به وجود آورده است که بر این اساس کاربران می‌توانند از مرورگرهای موبایل، تصاویر خود را به اشتراک بگذارند.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

اینستاگرام از جمله سرویس‌هایی است که مبتنی بر اپلیکیشن طراحی شده و تاکنون فقط از طریق اپ این سرویس است که می‌توانستید تصاویر و ویدئوهای خود را به اشتراک بگذارید. اما اینستاگرام در جدیدترین آپدیت خود، امکان به اشتراک‌گذاری تصاویر از طریق مرورگرهای موبایل را نیز فراهم کرده است. بر این اساس کاربران می‌توانند از مرورگرهای موبایل و وب‌سایت Instagram.com، تصاویر خود را به اشتراک بگذارند.

ایجاد چنین امکانی قطعا می‌تواند ضریب نفوذ اینستاگرام را در بازارهای نوظهور افزایش دهد. گاهی نیز به دلیل مشکلات نرم‌افزاری و یا پر بودن حافظه دستگاه، امکان نصب اپلیکیشن اینستاگرام وجود ندارد و امکان به اشتراک‌گذاری تصاویر از طریق مرورگرهای موبایل می‌تواند بهترین راه چاره باشد. به گفته اینستاگرام، وب‌سایت Instagram.com برای مرورگرهای موبابل بهینه‌سازی شده است تا افراد فارغ از نوع دستگاه یا شبکه ارتباطی، بتوانند از این سرویس استفاده کنند. نظر شما در مورد این قابلیت جدید اینستاگرام چیست؟

imageجدیدترین‌ اخبار

اپل با بیشترین رشد فروش، پیشتاز در بازار جهانی رایانه بوده است

بر اساس داده‌های آماری چندین شرکت معتبر در همین زمینه، اپل با ۲۱ درصد فروش بیشتر نسبت به مدت مشابه سال قبل، بیشترین رشد را در فروش مک‌های خود داشته که در بازاری که دایم در حال نوسان است، نکته بسیار مثبتی محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید
Xiaomi-14-pro-gsm-ir
شیائومی ۱۵ پرو به سنسور تله‌فوتو پریسکوپی مجهز خواهد شد

شیائومی احتمالا پرچمدار موردانتظار خود را به سنسور پریسکوپی مجهز خواهد کرد که از زوم اپتیکال ۵ برابری پشتیبانی می‌کند.

بیشتر بخوانید
Xiaomi-redmi-k70-ultra-gsm-ir
شیائومی طراحی ردمی K70 اولترا را به نمایش گذاشت

نسخه اولترا سری ردمی K70 با زبان طراحی مشابه مدل‌های استاندارد و پرو همراه خواهد شد و تنها تغییرات ظاهری جزئی خواهد داشت.  

بیشتر بخوانید