خانهاخبار

تماشا کنید: مقایسه اجرای آی او اس …

تماشا کنید: مقایسه اجرای آی او اس 9 روی آیفون‌ 5 و 4s

آی‌او‌اس 9 عرضه شده و بسیاری از کاربران اپل که آیفون 4اس و 5 دارند نگران‌اند که با به‌روزرسانی به این نسخه از آی‌او‌اس مشکلی پیش می‌آید یا خیر. آیا آی‌او‌اس 9 روی این دستگاه‌ها روان اجرا می‌شود؟

۱۳۹۴/۶/۳۰

کاربرانی که از آیفون 4اس و 5 استفاده می‌کنند از اجرای نامناسب و کند آی‌اواس 9 روی دستگاهشان گلایه دارند. در نظر داشته باشید آیفون 4اس 512 مگابایت رم و پردازنده دو هسته‌ای 800 مگاهرتز دارد، درحالی‌که آیفون 6اس به 2 گیگابایت رم و پردازنده دوهسته‌ای 1.8 گیگاهرتزی مجهز است. با این تفاسیر نباید انتظار داشت آی‌اواس 9 روی تمام آیفون‌های قدیمی روان اجرا شود.

 

image

 

در این ویدئو دو آیفون 4اس و دو آیفون 5 حضور دارند. آیفون 4اس سمت چپ آی‌اواس 9 را اجرا می‌کند و سمت راستی آی‌اواس 9.1 بتا را به خود می‌بیند. آیفون 5 سمت چپ نیز، مانند 4اس سمت چپ، از آی‌اواس 9 قدرت می‌گیرد و آیفون 5 سمت راست به آی‌اواس 9.1 تجهیز شده است. در فضای مجازی گفته می‌شد اپل آی‌اواس 9.1 بتا را برای آیفون‌های قدیمی بهینه کرده است، اما این ویدئو چیز دیگری نشان می‌دهد. سرعت اجرای آی‌اواس در دو نسخه مقایسه‌شده تغییر چندانی نکرده است، اما اگر شما تغییرات محسوسی مشاهده‌ کرده‌اید، ما را هم در جریان بگذارید.

 

آیفون 4اس سمت چپ با آی‌اواس 9 و آیفون 4اس سمت راست با آی‌اواس 9.1

آیفون 5 سمت چپ با آی‌اواس 9 و آیفون 5 سمت راست با آی‌اواس 9.1

منبع: Phone Arena