خانهاخبار

کمپانی OnePlus رام HydrogenOS را ب…

کمپانی OnePlus رام HydrogenOS را بر پایه اندروید لالی پاپ در چین عرضه خواهد کرد

– نویسنده مهمان: کمپانی چینی OnePlus سازنده گوشی هوشمند One به طور رسمی تأیید کرد که در تاریخ ۲۹ مه سیستم عامل HydrogenOS را در کشور چین عرضه خواهد کرد. در صورتی که با این اسم ها غریبه اید باید گفت که صحبت در خصوص یک رام مخصوص از سیستم عامل اندروید است. HydrogenOS نسخه چینی رام OxygenOS این شرکت است که ماه گذشته برای گوشی One منتشر شد.

۱۳۹۴/۲/۲۱
– نویسنده مهمان: کمپانی چینی OnePlus سازنده گوشی هوشمند One به طور رسمی تأیید کرد که در تاریخ ۲۹ مه سیستم عامل HydrogenOS را در کشور چین عرضه خواهد کرد. در صورتی که با این اسم ها غریبه اید باید گفت که صحبت در خصوص یک رام مخصوص از سیستم عامل اندروید است. HydrogenOS نسخه چینی رام OxygenOS این شرکت است که ماه گذشته برای گوشی One منتشر شد. این رام بر روی اندروید نسخه ی ۵ استوار است و این طور که مشخص شده بهبودهای مختلفی در زمینه عمر باطری و عملکرد کلی این سیستم عامل به همراه می آورد. همانطور که در جریان اخبار قرار گرفتید کمپانی OnePlus مدتی پیش تصمیم گرفت استفاده از رام سیانوژن را متوقف کند و رام OxygenOS را برای گوشی های خود منتشر کند.
 
image
 
جالب است اشاره کنیم که در همان تاریخ وعده داده شده از سوی OnePlus برای عرضه رام HydrogenOS، کنفرانس I/O گوگل برای توسعه دهندگان نیز برگزار خواهد شد. احتمال بسیار زیادی وجود دارد که گوگل در این کنفرانس از اندروید نسل بعدی که فعلاً با اسم رمز Android M شناخته می شود رونمایی کند.
 
منبع: GSMArena