خانهاخبار

کدام ویژگی‌های جدید iOS توسط کدام …

کدام ویژگی‌های جدید iOS توسط کدام دیوایس‌های اپلی دریافت خواهند شد؟

۱۳۹۲/۳/۲۲

اپل همیشه در پشتیبانی از محصولات قدیمی فعال است و با هر بار ارائه یک بروزرسانی جدید بیاری از محصولات قدیمی از این نعمت برخوردار خواهند شد که این بروزرسانی را دریافت کنند.

به گزارش اما اینبار شاید بعضی از محصولات قدیمی تر به علت تغییرات زیاد این سیستم عامل قادر به دریافت بعضی از ویژگی‌های جدید نباشند. اگر شما هم یک محصول اپلی دارید و می‌خواهید ببینید که کدام ویژگی‌های این سیستم عامل جدید را دریافت می کنید و کدام‌ها را دریافت نمی‌کنید ادامه خبر را مطالعه کنید.

 

image

 

دوریین:

ویژگی پانوراما تنها در گوشی‌های iPhoen 4S و iPhone 5 و iPod touch نسل پنجم قرار دارند. ویژگی‌های square و حالت عکاسی با Swipe نیز در گوشی‌های iPhone 4 به بعد، iPad  نسل سوم به بعد، iPad Mini و iPoad Touch نسل پنجم به بعد وجود دارد.

فیلترها:

این ویژگی جدید که مانند فیلترهای instagram  است در قسمت دوربین اضافه شده است و در iPhone 5، iPod Touch نسل پنجم قابل دریافت و کارکرد هستند.

AirDrop:

این ویژگی که توسط آن می‌توانید دیتاهای خود را بدون سیم به اشتراک بگذارید تنها توسط iPhon 5، iPad نسل چهارم، iPad Mini و iPod Touch نسل چهارم پشتیبانی خواهد شد.

Siri:

این ویژگی که از قبل در محثولات اپل وجود داشته و اکنون بهبود کارآیی پیدا کرده تنها در iPhone 4S، iPhone 5، iPad با صفحه نمایش رتینا، iPad Mini و iPod Touch نسل پنجم قابل استفاده خواهد بود.

دیگر امکانت جدید مانند itunes Radio در تمام دیوایس‌هایی که قابلیت دریافت iOS7 را دارند وجود خواهد داشت.

منبع: Apple