سرویس خبر
23 شهریور 1396 ساعت 21:37
6 نظر

 

شرایط فروش رنو ساندرو استپ وی (شهریور 96)

با توجه به استقبال خوب از خودرو شاسی‌بلند جمع وجور ساندرو استپ‌وی، سایپا قصد دارد دور جدید فروش این خودرو را از ۲۶ شهریور شروع کند.

این روزها سوارشدن خودروی با ارتفاع بیشتر ابهت خاصی داشته و مشتریان زیادی در ایران طرفدار خودروهای کلاس شاسی بلندهای کوچک و بزرگ هستند، مخصوصا اگر قیمت پایینی داشته باشند. رنو ساندرو نسخه شاسی بلند ساندرو هاچ بک بود که ابتدا در برزیل و دیگر کشورهای آمریکای لاتین به فروش رسید و در سال ۲۰۰۹ به بازار اروپا آمد و در آنجا تحت برند داچیا بدست مشتریان رسید. وقتی میگوییم داچیا یعنی از خودروهای ارزانقیمت صحبت میکنیم و استپ وی دنبال نیز از این قاعده مستثنی نیست! در استپ وی دنبال چز خاصی نگردید چرا که همه چیز در قیمتش خلاصه شده است.  تقی زاده معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اشاره به استقبال بی نظیر مشتریان از خودرو ساندرو استپ وی همزمان با آغاز فصل پاییز گفت: گروه خودرو سازی سایپا در نظر دارد در راستای رضایتمندی و حمایت از مشتریان عزیز فروش اینترنتی این خودرو پر طرفدار را به اجرا گذارد.

وی یکی از دلایل استقبال بی نظیر از این محصول را کیفیت بسیار مناسب محصولات شرکت پارس خودرو نسبت به سایر خودرو های موجود در بازار دانست و گفت: اجرای به موقع تعهدات و خدمات پس از فروش متمایز گروه خودروسازی سایپا در سطح کشور، باعث شده تیراژ تولیدی این خودرو همچنان از تقاضای آن در بازار کمتر باشد؛ اما با هماهنگی های به عمل آمده سعی شده تا تیراژ تولیدی این خودرو اضافه شود و امکان ثبت نام برای تعداد بیشتری از مشتریان محترم فراهم گردد.

پیش فروش خودرو ساندور استپ وی از ساعت ۱۱ روز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه آغاز خواهد شد که با هدف جلوگیری از عرضه مجدد و توزیع عادلانه آن محدودیت کد ملی برقرار خواهد بود. بنابراین امکان ثبت نام تنها برای مشتریانی فراهم خواهد بود که تا کنون موفق به ثبت نام این خودرو نشده‌اند. موعد تحویل این خودرو آذر و دی ماه سال جاری خواهد بود.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا اعلام نمود بدلیل رفع عمده مشکلات قبلی سیستم فروش اینترنتی و افزایش سرعت عملیات ثبت نام امیدوارم که مشتریان در هنگام ثبت نام با مشکل خاصی مواجه نشوند ، فلذا از هموطنان و مشتریان درخواست نمود به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی برخی دفاتر غیر مجاز، فقط از طریق سایت اینترنتی شرکت سایپا اقدام به ثبت نام نمایند.

شرایط فروش

نوع خودرو مبلغ پیش‌پرداخت(زمان ثبت‌نام) سود مشارکت سالانه سود انصراف سالانه توضیحات زمان تحویل
ساندرو استپ‌وی AT ۲۷۰،۰۰۰،۰۰۰
۱۵٪

۱۲٪

قیمت روز

آذر و دی ۹۶
ساندرو استپ‌وی MT ۲۴۰،۰۰۰،۰۰۰

   23 شهریور 1396
9334 بازدید
6 نظر
3.38
  13 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری