سرویس خبر
14 بهمن 1395 ساعت 11:46
4 نظر

 

با TinType تصاویر تک نفره قدیمی ثبت کنید

دوربین گوشی‌های موبایل امروزه یکی از وسایل تفریحات جوانان محسوب می‌شوند. شاید برای شما جالب باشد که بتوانید به کمک یک اپلیکیشن تصویری ثبت کنید که انگار 60 سال پیش گرفته شده است!

همه ما تصاویر قدیمی پدربزرگ و مادربزگ‌هایمان را که سال‌ها پیش گرفته شده‌اند دیده‌ایم. تصاویری سیاه و سفید که سوژه‌های عکس در آن بسیار مرتب و با نظم و قاعده ایستاده‌اند. در آن زمان عکاسی یک چیز در دسترس نبود و فقط پس از مراسمات خاص یا در اتفاقات خاص خانواده‌ها به گرفتن عکس اقدام می‌کردند.

امروزه اما هر فردی با گوشی هوشمندش می‌تواند عکس‌هایی با کیفیت بگیرد. هنگامی که در مهمانی هستید، گوشی‌ها یکی از پراستفاده‌ترین وسایل هستند. تصاویری که خاطره‌های جالبی را ثبت می‌کنند. اما آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که ای کاش یک تصویر با حال و هوای تصاویر قدیمی داشتید؟

شرکت Hipstamatic با نرم‌افزار جدیدش این امکان را به شما می‌دهد که تصویری با رنگ و بوی سال‌های دور ثبت کنید. این اپلیکیشن که TinType نام دارد در حال حاضر تنها برای سیستم‌عامل آی‌او‌اس عرضه شده و 0.99 دلار قیمت دارد. این نرم‌افزار برای ثبت تصاویر تک نفره طراحی شده است و به خوبی تصویر شما را به شکل و شمایل تصاویر قدیمی در می‌آورد. همچنین در این نرم‌افزار شما می‌توانید بر روی برخی از ویژگی‌های عکس مانند تمرکز بر چشم و عمق میدان کنترل داشته باشید.  14 بهمن 1395
3921 بازدید
4 نظر
4.43
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری